SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SS501 Hakkında Genel Haberler

+16
shin hee ra
ss501korea
leyloş
__Hyun Joong__
yasminur güçlü
Admin
HyunJoonG
öznur
gi$$em
kyucan'm
bilginar
hacer :)
jandi
SS501:)
mawish
denizgözlü
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyPtsi Tem. 12, 2010 4:07 pm

Ya... bu ne ya....Korenin en çekiceleri mi? Bu ne ya.... Ya one 1. ye bak xD gülen Yaa kusura bakmayın ama orda Hyun Joong dururken 3. sıradaki gözlük, gözlükleriylemi çekio gülen gülen Allah'ım yıkıldım şu an ya...... gülen
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Balık Mesaj Sayısı : 778
Lakap : popülerkız

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyPtsi Tem. 12, 2010 8:59 pm

Evet katılıyorum gizem sana.1. sırada Lider olmalıydı.gülen
http://ss501.yetkinforum.com
HyunJoonG
Moderatör
Moderatör
HyunJoonG

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 16, 2010 8:39 pm

kesinlikllee... gülen
HyunJoonG
Moderatör
Moderatör
HyunJoonG

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 16, 2010 9:30 pm

ss501 Ayrilmadilar.
Kim Hyun Joong Keyeast adında bir şirketle anlaştı. Şirket SS501'in grup aktivitelerini destekleyeceğini söyledi.

Ayrılmamışlar yani... gülen Haha biliyodum...!! gülen
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

Başak Mesaj Sayısı : 2909
Lakap : zek

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 5:08 am

Asla ayrılmasınlar hepsi bir arada yıldız onlar...
HyunJoonG
Moderatör
Moderatör
HyunJoonG

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 12:20 pm

evet.. ama hyun zaten dizi teklifini grubu daha çok tanınsın diye kabul etmşş..

hhaklıdaa .. mesela ben şahsn boys over flowers tan snra tanıdım grubunuu. ve bi çok kişide öylee.. ama bende hepsini aynı şirkette görmek istedim.. ./
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 1:52 pm

ççokkk mutlu oldum yaaaa :cheers: :cheers: :cyclops: ayrılmamışlar haa onlar zaten ayrılınca bence eskisi kadar ilgi göremezlerdi =)
HyunJoonG
Moderatör
Moderatör
HyunJoonG

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 3:09 pm

bencede... harika bi grup yaa.. onları ayrı ayrı dusunemıyorumm..
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 7:30 pm

Bir söylentiye göre DSP Kyu Jong'u istemiyormuş ve tekrar imza atırmayacakmış.
Ama bu sadece bir söylenti yani kesin değil..
Arkadaşlar bu haber kesin deil tam olarak bir açıklama gelene kadar büyük bir yorum yapmayalım gülücük
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 7:32 pm

şimdide aldığım başka bir habere göre böyle bir şey yokmuş gülen yanlış alarm gülen Çinli fanlar DSP sevmiyor diye yalan söylüyorlarmış gülen gülen içim rahatladı şahsen gülen
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 7:34 pm

JM (JungMin) ve Baby (Hyung Joon) DSP ile imzayı ilk atan oldu. Onlar 5. yıl dönümünde DSP'nin Kyujoong ile anlaşma yapmayacağını öğrendiler. Lider, DSP'nin kendisiyle anlaşma yapmadan önce Kyujoong ile anlaşma yapmasını istedi ama DSP reddetti. Bu yüzden lider Kyugjoong'u YG'ye önerdi.

Farklı şirketlere imza atacaklar ve seneye birlikte bir albümde çalışacaklar.
YS & Kyujoong şu anda Japonya'da, YS bir dizi şarkısı için çalışmalarını sürdüyor ve Kyujoong YG ile anlaşmak için görüşmelerde. JM hayranlara 3 defa grubun 5 üyesi de seneye albüm çıkaracağını söyledi. Lider farklı bir şirkete imza atacak çünkü o ss501'in diğer 4 üyesinin ve hayranların adını korumak istedi. O Kyujoong'u YG'ye önermesinin sebebi DSP'nin grubu dağıttıktan sonra Kyu ile tekrar anlaşma yapmayı istememesidir.

JM ve Baby, bütün 5 üyeninde yeni sözleşmede yer alacaklarını düşündükleri için ilk imzayı onlar attı. JM ayrıca bu yıl ayrılabileceklerini ama seneye farklı şirketleri temsil ederek tekrar çalışabileceklerini belirtti.

Grupta hiçbir üye ayrılmayı istemediği için Lider gruptaki herkesi bir arada tutmak ve hayranları koruma adına öne çıkıp grubun yükünü üstlerek bütün suçlamaları göze alarak bunları yapmak zorundaydı.
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

Koç Mesaj Sayısı : 1407
Lakap : kyu jong delisi

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyPaz Tem. 18, 2010 12:18 pm

gizem canım bilgi için teşekkürler gülen Onlar bizim SS501 imiz tabi ayrılmayacaklar. Zaten hepsi birbirini tamamlıyor bence
HyunJoonG
Moderatör
Moderatör
HyunJoonG

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyPaz Tem. 18, 2010 4:09 pm

bencedee...
yasminur güçlü
Üyeler
Üyeler

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyPtsi Tem. 19, 2010 7:47 pm

Lider dediginde böyle olmalı zatenn...ss501 ayrılmayacagından emindim zaten çünkü onlar ayrılmaz 5 melegimiz.
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 20, 2010 12:21 pm

Evet tabiki öyle.
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 20, 2010 1:55 pm

SS501 releases Let Me Be The One MV

SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 2eusaco

İki hafta önce DSP Media SS501'in Let Me Be The One Let klibini yayınlayacağını söyledi.

Ve sonunda 7 Temmuz'da, DSP Media GomTV aracılığıyla klibi yayımladı. Şarkının klibi birçok Triple S görüntüsünün yanında, çıkış zamanlarından kalma eski görüntüler ve Love Ya Klip çekimlerinin kamera arkası görüntülerini içeriyor.

-------------------------------------------------------------------

Two weeks have passed since DSP Media said they would release the MV for SS501’s Let Me Be The One.

And finally on July 7th, DSP Media has released the MV through GomTV. The song is a favourite of many Triple S and they will no doubt grow to treasure the MV which contains footage from their debut to SS501’s Love Ya activities, like a history video.

(Allkpop / 07.07.2010)

(Alıntıdır)
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 20, 2010 1:59 pm

Arkadaşlar bir de merak edenler vardır...Hyun joong un evlilik haberleriyle ilgili. Bazı site haberlerine göre Hyun joong kendisinden 6 yaş büyük hwang bo ile evlendiği yazıyor.ama bu haberler asılsızdır..O bir Tv programıydı.Hwang Bo ile birlikte.
Program icabı evlilik oyunu oynadılar yalnızca..
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 20, 2010 2:01 pm

Remember what Hyun Joong said in X-Concert, don't believe in negative comments, just believe in SS501. It won't be the end, it will be a new start. I guess Hyun Joong knew that weeks later, many TS will be blaming him and pointing fingers at him. He gave that assurance to all Triple S. Many listened and held his statement to their hearts, those are the real Triple S who choose to believe instead of doubt. Those who didn't believe him are now bitter and hurt. Even worse, they hate Leader. I don't think it's fair to judge Hyun Joong. Because we don't know the full story. As for me, I am holding on to his word, because I trust him. And I support him. When he says SS501 won't disband, SS501 won't disband. As of now, we are still waiting for the decision of the rest of the members. While we wait, let's open our hearts and minds and accept the changes that will happen with love. Our boys are becoming more mature now, and with this maturity comes growth. What's important is that they are still 5 AS 1! Remember, even though they're not in the same agency anymore, SS501 will continue. They're not going anywhere, as well as the friendship, brotherhood, and love they have for each other. So Triple S, hang in there and BELIEVE in SS501!

Hyun'un X-Concert da ne dediğini hatırlayın,olumsuz yorumlara değil sadece SS501 e inanın.Bu bir son değil sadece yeni bir başlangıç.Sanırım bir kaç hafta önce birçok Triple S Hyun'u suçladılar. O da tüm TS lere güvence verdi. Pek çok dinlenmiş ve yapılan açıklamalarda gerçek TS lerin şüphe yerine güveni seçeceğini belirtti. Ona inanmayanlar şimdi üzgünler.Daha kötüsü liderden nefret ediyorlar.Bence bu Hyun için adil değil.Çünkü biz tüm hikayeyi bilmiyoruz.Bence onun sözlerine tutunmalıyım çünkü ona güveniyorum.Ve destekliyorum.O SS501 dağılmayacak derse SS501 dağılmayacaktır.Şimdiye kadar üyelerin dinlenmeleri sonundaki kararlarını bekliyoruz.Beklerken, kalbinizi ve aklınızı açın, sevgiyle gelecek değşiklikleri kabul edin.Bizim çocuklarımız gittikçe daha da olgunlaşıyorlar.Önemli olan onların beşinin hala bir arada olması.Unutmayın, onlar aynı ajansta olmasalarda SS501 devam edecek.Onlar hiçbir yere gitmeyecekler; tıpkı arkadaşlıkları, kardeşlikleri, sevgileri gibi.Bu yüzden TSler, SS501 e olan inancınıza sarılın!...

(Alıntıdır )
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

Koç Mesaj Sayısı : 1407
Lakap : kyu jong delisi

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 20, 2010 5:46 pm

Vay be kim yazmışsa çok iyi yazmış helal olsun valla. bencede SS501 E sonuna kadar güvenmemiz lazım. Unutmayın onlar bu yola 5 yıl önce birbirlerini seçerek çıktı ve çok iyi dost oldu. Cidden bunları dile getiren insanı tebrik ediyorum, çünkü olayın bu yönünü dile getiren yada düşünen yoktu. Gizemciğim sanada çok teşekkür ederim bilgi için hala kötümser olan varsa kendine gelmiştir inşallah. bekleyelim gülen sabır ve sadaketle
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 20, 2010 7:13 pm

Aslında bu gerçekte olabilir biz her türlü habere hazır olmamız lazım.Çocuklar sonsuza dek bekar kalamazlarya.gülücük
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 11:35 am

Ya hayıır yaa gülen bence sonsuza kadar bekar kalmalılar gülen Bence 50 yaşndan önce evlenmemelilerr gülen :o
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 3:36 pm

SS501 - Birbirlerine onlar kadar değer veren ve güvenen başka bir grup yok

Birbirlerine onlar kadar değer veren ve güvenen başka bir grup yok.
Bir keresinde BOF aktiviteleri için Japonya'ya gittiklerinde, Kyu Jong'un resmi Hyun Joong'un pasaportuna yapışık çıktı. Lee Minho hayranlarından birisi sordu "Neden Kyu Jong oppanın fotoğrafını taşıyorsun" diye. Hyun Joong'un cevabı: "Onu özlediğimde bakmak için"
Onlar hep birlikteler, ama aynı zamanda birbirlerini özlüyorlar.

MBC kanalındaki bir yönetmen:
"SS501 gibi birbirlerine bukadar değer veren ve güvenen başka bir grup yok. Birbirlerine farkında olmadan değer veriyorlar. Tuvalete bile 5 i birlikte gidiyor."

SS501'in menajeri:
"Çocukların aranan numaralar tarihçesinde birbirlerinin numaraları var sadece."

Hep birlikteler..
Birbirlerini gördüklerinde ilk söyledikleri şey şakayla karışık da olsa "beni özledin mi"
Jung Min her sabah Hyung Jun'a şakayla "bobo (öpücük)" der ve Hyung Jun da "chu~(öpücük ifadesi olabilir emin değilim)" yapar.
Bu çocuklar saçma sapan düşünüyorlar, ama bana göre hepsi de çok şekerler.

Mantıksız olan ne?
Üyelerin birbirleriyle iyi anlaşamadığı dedikoduları mı?
501 hep böyle birlikte yaşıyor.
İlişkileriniz iyi ve sizleri böyle uyum içinde görmek çok güzel.
SS501 sevgi ile.

(Alıntıdır)
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 3:41 pm

...Young Saeng dsp nin resmi sayfasına mesaj bırakmış...

YOUNG SAENG [ÜZGÜNÜM......] (2010-04-01 1:14:23 AM)

İyi bir albümle geri dönüyorduk...
1 Mayıs 501günü..Albüm o gün yayınlanacaktı..Bu şekilde söz vermiştik..
Ama şimdi bu sözü tutamayacağımız ortaya çıktı..
Özür dilerim..Gerçekten çok üzgünüm..
5imiz sonsuza kadar 1 olacağız..Böyle bağırın..
Bişey yapılamıyor..
ühüüü...(üzgünlük ifadesi)
5 sene böyle uçtu gitti..Gerçekten birsürü olaylar oldu..
Birsürü güzel anılar da oldu..
Öyle günlerde birlikte güldük, ağladık
Gerçekten bunları unutabileceğimi sanmıyorum..
Sizi seviyorum..ve çok üzgünüm..
...........................

..................

.......

.......

....

...

..

.

.

.
Bugün 1 nisan! hehehehehhe
Yakaladım!!!!
Özür :(:(:(

(Alıntıdır)

Allahım yaa korktum bi ara okurken gülen gülen hain young saeng içime oturuodu ya gülen
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 3:45 pm

...Jung Min dsp nin sayfasına mesaj bırakmış...

[Jung Min]
Lütfen hep beraber dua edelim...

Niye böyle bir mesaj bırakmış diyebilirsiniz, nedeni şu dsp nin başındaki adam (Lee Ho Yeon) rahatsızlanmış ve şuan hastanede bazı haberlerde durumunun çok kötü olduğu söyleniyor bazı haberlerde ise biraz abartıldığı o kadar kötü olmadığı söyleniyor, o yüzden ben de emin değilim, adamın şuanki durumu nasıl gerçekte eğer bir gelişme olursa zaten burda hemen yazarım..
Bu arada Hyung jun un dün geceki radyo programına kyu jong konuk oldu peripella canım saolsun hemen haber verdi, dinle diye ne dediklerini anlamasam da seslerini duymak çok iyi geldi.İkisi beraber çok tatlılardı, yine bugün ingilizce altyazısı çıkmış bakalım ne konuşmuşlar dün gece radyoda...

(Alıntıdır)
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Genel Haberler   SS501 Hakkında Genel Haberler - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 3:53 pm

...2007 de japonyaya ilk gittikleri zamanlarda birbirlerine yazdıkları kısa mektuplar...

Young Saeng'e
Young Saeng ne kadar acıkmış olursan ol sabırlı olmak zorundasın
Ne kadar acı çekersek çekelim sabretmek zorundayız
Çünkü biz daha ilerleyen/gelişen insanlar olmak istiyoruz
Mükemmel olmak istiyoruz
Fighting!! (bunu çevirmiyorum artık)
Uluslararası olarak tanınamasak bile
Biz yine de şarkıcı olmak için çok ciddi efor harcamalıyız
Ve eğer yaparsak, ben zenginlik ve onurun eninde sonunda kendiliğinden geleceğine inanıyorum

Young Saeng'in Kyu Jong'a mesajı

Kyu Jong'a
Benim abin (hyung) Young Saeng.. hehe
Umuyorum seni hep böyle sıkı çalışan ve dürüst biri olarak görebilirim
Yıllar sonra bile bizim 501 böyle kaldığımızı görmek isterim
Sadece beef donbori yeme (valla beef donbori ne bilmiyorum bir tür et yemeği olması lazım) başka şeyleri de dene!! Hehe Fighting!!

Kyu Jong'un Jung Min'e mesajı

Seksi Park Jung Min'e
Min, sen Kore Cumhuriyeti'ndeki en seksi erkeksin~
Japonya'ya geldik. Japonca'yı öğrenmek zor.
Ameliyat olduktan sonra ağrılar içinde olduğun halde öğrenmek için çok çalışıyorsun (Jung Min japonya'ya gittiklerinden kısa bir süre sonra apendis ameliyatı olmuş)
Gerçekten çok minnetarım. Evet biz hep birlikte çalışıyoruz
Şimdi hiç ağrın olmasın, lütfen sağlıklı ol
At
Kyu Jong'dan

Jung Min'in Hyung Jun'a mesajı

Hyung Jun'a
Nasılsın?
Ben Jung Min!!
Çok ciddi eforlar harcayarak çalışan senin SS501'in bir parçası olmandan dolayı çok minnettarım
O zaman biz devam etmek zorundayız Fighting!!
Tamam mı?
İlerde ne kadar zorluklarla karşılaşsak da
Hepsinin üstesinden birlikte gelelim
Hyung.Jun.Jung.Min
ve SS501 tezahürat
Jung Min

Hyung Jun'un Hyun Joong'a mesajı

Hyun Joong abiye (hyung)
Çoğunlukla çok ciddi efor harcadığını gösteriyorsun
SS501 biz hep birlikte olacağız
Birlikte sıkı çalışalım
Biz 5 üye mükemmel yapmak için tüm eforları harcıyoruz
Japonya'da parlayalım
Hahahaha
SS501'de Hyung Jun

(Alıntıdır)

SS501 Hakkında Genel Haberler
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» SS501 Genel bilgileri...
» SS501 Hakkında
» Park Jung Min'nin SS501 Hakkında Açıklaması
» Genel Videolar
» Index(SS501 Klipleri / SS501 Music Videos)