SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biliyorum(Hikaye)

+2
e$$ra
denizgözlü
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
e$$ra
Üyeler
Üyeler
e$$ra

Koç Mesaj Sayısı : 210
Lakap : esosum-esoş

Biliyorum(Hikaye) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Biliyorum(Hikaye)   Biliyorum(Hikaye) - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 03, 2010 7:14 pm

Tamam..Anladım...Neyse ozaman bir şekilde devam ettirmeye çalışayım..... gülücük
e$$ra
Üyeler
Üyeler
e$$ra

MesajKonu: Geri: Biliyorum(Hikaye)   Biliyorum(Hikaye) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 7:42 pm

Baba.......! dedim...Adam bana şaşkın şaşkın baktıı....korece nee..! dedi...Biribirmize şaşkın şaşkın baktıkk..........Tae jun neyse otur sonra anlatırım sana dedi göz kırptı....oturdum..Sana istersen odanı göstereyim dedi..1-2-3-4-5...... bir çok oda vardı ve benim odama hala gelememiştik....Benim odamın yanındaki odadann gitar sesleri geliyordu.....Bu ses benim en sevdiğim sesti...Tae juna bu odada kim var dedim ve tam giriyordum kii hayırr olmaz dedi tae jun.....Sonra görürsün yada akşam yemekte.....Şu anda çalışıyor onar dedi.....Kim dedimm? sonra görürüsn dediii...Hadii diyerekten beni odama soktu....AKşam 6 da yemek yemeye inersin istediğini yap dedi....odam çok güzeldi..Tam istediğim gibi dekore edilmiş..AMa hala beynimde birşeyler eksik gibiydi...Sanki bu odayı daha öncde görmüş gibiydim...Akşam yemeğine indiğimde masa hazır tae jun bizi bekliyordu..Ben diğerli yok mu dedim..Bİrazdan inerler dedi.....MErdivenlerden ayak sesleri gelmeye başlamıştı....Daha da yaklaştıklarını hissediyordummm....Yok ya şaka dimi bu bir şakadır herhaldee...Bunlar onlar olamaz........BUnlar bunlar.......???......................
e$$ra
Üyeler
Üyeler
e$$ra

MesajKonu: Geri: Biliyorum(Hikaye)   Biliyorum(Hikaye) - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 15, 2010 11:50 am

aaaaa ama hikayeyei astınız iyiceeee
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

Koç Mesaj Sayısı : 1407
Lakap : kyu jong delisi

MesajKonu: Geri: Biliyorum(Hikaye)   Biliyorum(Hikaye) - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 15, 2010 6:49 pm

...Kocaman yemek odasında masaya düşürdüğüm çatalımın sesinden başka ses çıkmamıştı. Benim şaşkınlığım herkesi rahatsız ediyor ve endişeli gözlerle beni izlemelerine yol açıyordu.Hatırlamaya çalışıyordum.Bu yüzler...Bu beş yakışıklı erkek.Onları daha önce görmüş gibi hissediyordum fakat bu duygu şaşkınlığımın önüne geçemiyordu.Her zaman tekrarlandığını hissettiğim bir tavırla yanımdan geçtiler ve afiyet olsun diyerek yerlerine oturdular. Babamın da gelmesi ile yemeğe başladık. Ben sadece insanları süzüyordum,karşımdaki kalabalıkta beni. Dayanamadım ;
-Çok özür dilerim ama bana kim olduğunuzu ve nereden tanıştığımızı anlatırmısınız.
Hepsi şaşkın gözlerle beni süzüyordu. Beynimden kısa film şeritleri gibi yaşadıklarım geçiyordu. Bir görüntüde çok şık giyinmiştim, bir baloda olduğumu düşünüyordum ve çok yakışıklı bir erkek ile dans ediyordum. Onunla gülüşürken birden kendime geldim, masada ki herkes endişeli gözlerle bana bakıyordu ben ise ağzımdan çıkan ve kim olduğunu yeni hatırladığım bir ismin karşısında şaşkın ve hatırlamanın verdiği mutlulukla gülüyordum.
Hyun joong dedim, bu sensin. Tam karşımda oturan ve bana kocaman gözlerle bakan Hyun Joong "Evet benim canım." dedi.
Birden yanımda oturan Tae jun'a bakarak anlat bana artık her şeyi bilmek istiyorum dedim.
Tae jun yutkunarak söze başladı.
-Biz üvey kardeşiz. Baban annen öldüğünde benim annemle evlendi. Bu evlilik gerçekleşirken sen ve ben yurt dışında üniversite okuyan birer öğrenciydik.Sen bu evliliği hiç onaylamadın, anneme bir türlü ısınamadın ve babam sana bu evi satın aldı.Bir süre sonra sen evin büyüklüğünden ve yalnızlığından yakınmaya başlayınca ben ve menejerliğini yaptığım SS501 gurubu buraya yanına taşındık. Her zaman bibirimize anlayışlı davranmıştık çünkü sorunumuz ortaktı. Ben annemin evlenmesine alışamamıştım sen ise babanın. Bir gün annemin hasta olduğunu öğrendim ve birkaç ay annem ile hastane hastane derdine çare aramak için gezdik. En son olarak bir doktor annemin hastalığının ölümcül olduğunu, ameliyat olması gerektiğini söyledi ve bu ameliyatın riskli yanlarını açıkladı.Onu acil olarak ameliyata aldı. Fakat kolon kanseri olarak ameliyathaneye giren annemin durumu düşünülenden daha kötü olduğu için doktoru pek fazla birşey yapamadan ameliyattan çıktı. Annem ölüyordu. Babam bitkin bir halde çırpınıyor fakat çözüm bulamıyordu. Para bazı durumlarda yeterli gelmez derlerdi, o zaman bunun doğru olduğunu anladım. Bir gece babam seni görmeye eve gelmiş sen onu azarlayarak öz annen için babanın yeteri kadar çabalamadığını, onunla bu kadar ilgilenmediğini söyleyip evden ağlayarak fırlamışsın. Ben ise bu konuşmalara sevgili dostlarımdan duydum çünkü bu konuşmaları verdiğin bir parti sırasında herkezin önünde yapmışsın. Evden çıktığında koşarak deniz kenarına gitmişsin ki orada baygın olarak bulundun.Seni bulan çft "Çok hızlı koşuyordu ve merdivenlerden yuvarlanıp kafasını çarptı." dedi. Ben ise duyduklarımdan sonra seninle konuşmak istemiyordum. Bir yandan da kıskançlığını anlıyordum. Küçük yaşlardan beri sadece baban etrafındayken birden bir kadın hayatına girmişti. Hastahanede yattığın dönemde annem hayatını kaybetti. Babam ise perişan bir halde seni merak ediyor fakat söylediğin sözler yüzünden gururlu davranarak yanına gitmiyordu. Seninle ben ilgilenmeye başladım. Hafızanı yitirmiştin ve beni hatırlamıyordun. Çantanın içine bir miktar para koyarak hastaneye bıraktım, birde sana hastaneye yakın bir ev kiraladım. Bu sayede daha iyi hissedeceğini düşündüm. Ben her zaman yakınındaydım ve sende benden kaçıyordun. Devamını biliyorsun.
Ben şaşkın şaşkın etrafımdaki insanlara bakıyordum. Bunlar doğru olamaz diyordum kendi kendime. Babam herşey düzelecek el ele vereceğiz kızım dedi. Gözleri yaşlı bana bakarken....
e$$ra
Üyeler
Üyeler
e$$ra

MesajKonu: Geri: Biliyorum(Hikaye)   Biliyorum(Hikaye) - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 15, 2010 8:49 pm

ablam yine döktürmüşün maşallah... gülücük gülücük
seymosi
Üyeler
Üyeler
seymosi

Ikizler Mesaj Sayısı : 807
Lakap : moşi

MesajKonu: Geri: Biliyorum(Hikaye)   Biliyorum(Hikaye) - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 15, 2010 9:17 pm

çok güzel gidiyor, devamını merakla belkiyorum gülücük
e$$ra
Üyeler
Üyeler
e$$ra

MesajKonu: Geri: Biliyorum(Hikaye)   Biliyorum(Hikaye) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 7:21 pm

Gözleri yaşlı bana bakarken....
ona gülümsedim ve tamam dedim....KAfamı Hyun Joong çevirdiğimdee GÖzleri yaşarmışş,,Kyu jong ile jung min ise ağlıyordu..........
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Balık Mesaj Sayısı : 778
Lakap : popülerkız

MesajKonu: Geri: Biliyorum(Hikaye)   Biliyorum(Hikaye) - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 21, 2010 5:25 pm

Yaşlı gözlerle bana baktılar...Yapacak hiç bir şeyim yoktu... ama onlar yanımdaydı bunu biliyordum....
http://ss501.yetkinforum.com

Biliyorum(Hikaye)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Hikaye devamı...Hayalinizdeki ev modelleri...