SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.

+9
korea_maniac
Admin
türkiye_kore
bilginar
leyloş
z.ajans
kyucan'm
영김
denizgözlü
13 posters
YazarMesaj
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

Başak Mesaj Sayısı : 2909
Lakap : zek

SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. Empty
MesajKonu: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 8:51 am

Yine ilk ben başlayım.

Sevgili Kim Hyun Joong,Ben senin bir hayranınım.Seni görmeyi,tanımayı birde senin konserinde bulunup ön sıralardan seni izlemeyi çok istiyorum.İnşallah bir gün bu isteğim olur.

SEVGİ VE SAYGILARIMLA

(Seni çok seven bir hayranın)
영김
Üyeler
Üyeler
영김

Akrep Mesaj Sayısı : 58
Lakap : Godo

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 12:51 pm

Sevgili SS501 .. gülücük

Üsttekinin mektubunu okuma sakınnn !!! gülen

Benim mektubumu okuyun ha... sonra bozuşuruz ....

Ya... siz bi ara türkiye'ye gelin de kopak ! :lol!:
http://www.arirang.co.kr
kyucan'm
Coordinatör
Coordinatör
kyucan'm

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 4:06 pm

Kyu dedim suyundan içtim.Türkiye ye gelmeni çok isterim.Seni seven bir hayranın.
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 8:35 am

Bunlarda mektuptan çok not yazmış gibi oldu ama olsun bakalım inşallah onlarda görürler birgün bu yazılanları inanıyorum görecekler:)onlara göstericem neler yapıldığını onlar için hayranlarının sevgisini:)
z.ajans
Üyeler
Üyeler
z.ajans

Oğlak Mesaj Sayısı : 37

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 2:42 pm

Sevgili Kim Hyun Joong Ben senin hayranınım umarım birgün bizim ülkemizede gelirsiniz sizi yakından görmeyi ve dinlemeyi çok isterim.Tüm hayatın boyunca mutluluklar dilerim.gülücük
leyloş
Moderatör
Moderatör
leyloş

Koç Mesaj Sayısı : 480
Lakap : leyloş

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 5:22 pm

sevgili kim hyun joong ben senin hayranınım umarım birgün seni görmeyi ve tanışma şansım olur...
영김
Üyeler
Üyeler
영김

Akrep Mesaj Sayısı : 58
Lakap : Godo

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 6:38 pm

Sevgili Kim Hyun Joong ,

Abi sadece sen mi varsın grupta yaa .... xD

Az geri çekil diğerlerini ezdin .... gülen

Bütün kızlar sana hasta abii , birazda arkadaşlarına bıraksan diyorum... xD
http://www.arirang.co.kr
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

Koç Mesaj Sayısı : 1407
Lakap : kyu jong delisi

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyÇarş. Mayıs 12, 2010 2:33 pm

Canımın içi tatlıların tatlısı birtanem kyu jong senden tek istediğin bi gün gözlerine resimler aracılığı ile değil de yanındayken bakmak, ne kadar uzak olursan ol görüçeğim ta derinleri,kokunu duyacağım, içime çekeceğim koca bir nefes alıp vermeyeceğim senin yanında, o gülüşün her zaman hayat kaynağı benim gibi uzaktan seyreden insanlara. SENİ UZAKTAN SEVENLERİ UNUTMA, Her zaman gökyüzüne baktığımda görebildiğim tek yıldızım. Kendine bizim için dikkat et. bağımlın..
türkiye_kore
Üyeler
Üyeler
türkiye_kore

Yay Mesaj Sayısı : 24
Lakap : Kuralcı romantik

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPaz Mayıs 23, 2010 9:10 pm

Hangisine yazsam ki. Hepsini çok seviyorum ama Kyu'ya yazayım.

Birtanem merkez prensim her şeyim. Sen bu mektubu okurken ben çok uzklarda olacağım gülen ( eski Türk filimlerinden alıntıdır gülen ) Hep öyleyim gerçi. Prensim sensiz sizsiz hayat çok zor buralarda. Üniversite sınavları sinir stres bir de sizin özleminiz. Kyu'm canım her şeyim seni çok seviyorum.Kore'ye gelince sizi ilk gördüğümde düşüp bayılacağım ya sen tut beni tamam mı. Ayıldığımda senin gül yüzünü göreyim uğruna ömür koyduğum meleğim...
Seni ço...k seviyorum. Kendine iyi bak canımın canı. Diğer üyelere söyle tek hakkım olduğu için sana yazdım ama onları da çok seviyorum.
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Balık Mesaj Sayısı : 778
Lakap : popülerkız

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPerş. Mayıs 27, 2010 8:58 am

Sevgili ss501 üyeleri sizi çok seviyorum gerçekten.Şarkılarınızı,kliplerinizi,giyim tarzınızı kısaca sizi çok seviyorum.Ben size biraz hediye gönderiyorum inşallah ulaşır size ve beğpenirsiniz içinede mektup yazıyorum,sizi ne kadar çok sevdiğimi anlatan.inşallah burayada gelirsiniz hep sizi dinlemeyi sizi görmeyi istiyorum.Tüm hayatınız boyunca mutlu ve başarılı olmanızı dilerim.Sağlıkla kalın.

Sizi çok seven bir hayranınız.gülücük :lol!:
http://ss501.yetkinforum.com
korea_maniac
Üyeler
Üyeler
korea_maniac

Terazi Mesaj Sayısı : 12
Lakap : ChatLaq KoréLii (=

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:17 pm

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Hyun Joong Oppa...
Umarım yoqun çalişmalardan dolayı yorulmuyorsundur... :(..
Senin en büyük hayranınım..Bide daha dün fotorafını fotoğrafçıya verdim...Tişörtün üstüne bastırcam...Onu hiç çıkarmicam üstümden... gülücük..
Biraz uzun sürdü ama .. Sanırım yarın alacağimm..
Hee unutmadan yakında Kore'ye geliyorum...İlk işim senin konser biletini almak olucak..
Umarım ki geldiğim zaman konser zamanına denk gelir...gülücük
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:42 pm

Ne kadar şanslısın cidden kore ye mi gidicen ? of bende istiyorum ama üniversite bitmesine 1 yıl var :C
aslı
Üyeler
Üyeler

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptySalı Haz. 08, 2010 11:59 pm

cnm kyu oppam seni çok sewiyorum keşke yanımda olsaydında sana sıkıca sarılıp seni bol bol öpseydim cnm oppam 😢 😢
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyÇarş. Haz. 09, 2010 2:12 am

heyyyyy ordaki kyu jong malesef kapıldı çok uzun zaman önce gülen onu paylaşamam kimseyle kendimle bile.
parkjungminimeaşıım
Üyeler
Üyeler

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 5:19 pm

sevgili tatlışkom seni çok ama çok seviyorum belki aramızda yaş farkı vasr ama snele evlenmek isterdim belkide birgün olur neden olmasın gülücük sana sevgiliermle seni çooooook seven sana aşık olan bir kız gülücük
parkjungminimeaşıım
Üyeler
Üyeler

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 5:19 pm

sevgili tatlışkom seni çok ama çok seviyorum belki aramızda yaş farkı vasr ama snele evlenmek isterdim belkide birgün olur neden olmasın gülücük sana sevgiliermle seni çooooook seven sana aşık olan bir kız gülücük begüm.Jungmin
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:46 pm

sevgili young saeng gülen
asıl duygularımı kelimeler içine sığdıramam.en özel düşüncelerimi anlatmam imkansız.tarif edemediğim bi bi şey yüzünden senden kopamıyorum.keşke senin yakınında olabilsem.olsam ne değişicek ki...etrafında bir çok insan var gine fark edilmeyeceğim...
ama şunu biliyorum ki ne olursa olsun seni görücem..kalbim deki ritimle seni söylüyor bu belki bi hayranlık kim bilir belkide anlatılması güç bir şey ama şunu unutma ne olsura olsun kalbim attıkça orda bir yerde olacaksın gülücük
korea_maniac
Üyeler
Üyeler
korea_maniac

Terazi Mesaj Sayısı : 12
Lakap : ChatLaq KoréLii (=

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPerş. Haz. 24, 2010 1:13 am

bilginar'cım gülen gitmek için daha yaşım war =)=) :lol!:
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyCuma Tem. 30, 2010 9:51 am

Sevgili ss501 sizi hep birarada görmek istiyorum siz ne kadar mutlusunuz bende o kadar mutluyum hep birarada ve çok başarılı olursunuz inşallah.Ben buradan sizin için hep dua edeceğim sizinle birgün karşılaşıp tanışacağım günün hayalini kuruyorum.Umarım en kısa zamanda bu hayalim gerçekleşir sizi hep ve daima çok seven bir hayranınızım.gülücük
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyC.tesi Tem. 31, 2010 12:11 am

Ablacığım aslında en iyisini sen yaptın, bu günlerde SS501'in yanında olduğumuzu göstermemiz gerekiyor. süpersin altınada keşke ing. olarak yazsaymışsın gülen bu günlerde hep okurlar diye umut etmek istiyorum gülen
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 11:28 am

Sevgili ss501 ailesi biz sizin hayranlarınız olarak sizin ile ilgili bazı işler yapıyoruz sizde bizim farkımıza varmanız dileğiyle tüm duamız sizle tanışıp ve uzun uzun sohbet etmeyi,uzun uzun bir şeyler paylaşmayı çok istiyoruz sizlerin yolu bizim ülkemize düşerse mutlaka bekleriz hatta yolunuz düşmezsede gelin bizi mutlu edin sizi çok seviyoruz.gülücük
Sizi çok seven hayranların. opucuk
ss501_firdevs
Üyeler
Üyeler
ss501_firdevs

Terazi Mesaj Sayısı : 770
Lakap : bad girl

MesajKonu: Geri: SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.   SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz. EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 8:08 pm

jung min ben öbürleri gi kısa yazmicam gülen

jung min ilk aşkım son nefesim cenımın içi seni ilk gördüğüm an bu tam tipim dedim iyikide yanılmamışım.sen ilk günden beri rüyalarımda hayalerimde kitaplarımda yer aldı ve onları onla süsledim bunun için sana çok tekeşşür ediyorum benim hayatıma girdiğim için kalbimi çaldığın ve her şey bana bu duyguları hisleri tattırdığın için sana binlerce kez teşekür ediyorum comao opucuk

SS501 Sevdiğin Üyesine Mektup Yaz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SS501 En Sevdiğin Resmi Bul Getir.
» Sevdiğin ss501 üyesi ile asansörde kalsan napardın ?
» Index(SS501 Klipleri / SS501 Music Videos)
» SS501 Şarkı Sözleri/SS501-Lyrics İndex
» SS501 Only One Day