SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SS501 Röportajları

+8
HyunJoonG
bilican
hacer :)
gi$$em
ss501_firdevs
bilginar
영김
denizgözlü
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
leyloş
Moderatör
Moderatör
leyloş

Koç Mesaj Sayısı : 480
Lakap : leyloş

SS501 Röportajları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 05, 2010 6:04 pm

Çok tesekkürler
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Balık Mesaj Sayısı : 778
Lakap : popülerkız

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 05, 2010 6:35 pm

Rica ederim...gülücük
http://ss501.yetkinforum.com
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

Koç Mesaj Sayısı : 1407
Lakap : kyu jong delisi

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 08, 2010 12:38 am

Canım emeğine sağlık çok iyi bir paylaşım. ne kadar güzel kendini diğer insanlardan üstün görmemesi ve canayakın olması bravoooo.
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 12, 2010 9:07 pm

TS Japan Official Booklet – Q&A 2010 SPRING (SS501)

Q1. Budoukan konseri hakkında ne hissediyorsunuz?

Hyun Joong: Japonya'ya geldiğimden beri yapmak istediğim şeyleri gerçekleştirdiğim için çok mutluyum.

Young Saeng:Budoukan performansı önemli bir sahne,ben onurlandırılmış hissediyorum.

Kyu Jong: Bu rüyamın gerçek bir adımı,ben çok mutluyum.Herkes birlikte coşkulu ve gerçekten mutlu bir performans.

Jung Min: Hepimiz bir performans nedeniyle uzun süredir birlikteyiz,bu yüzden ben çok memnunum.Bir çok hayranla birlikte yapabildik,bu güzeldi.Ben gelecekte daha fazla performans yapmak istiyorum.

Hyung Jun: Japon Budoukan performanslarında sahne büyük öneme sahiptir.Son olarak,hedefi elde ettik,ben çok mutlu hissediyorum.Daha fazla çaba ile,gelecekte,daha büyük ve ünlü bir mekana doğru yürüyeceğiz.

Q2. Bir çok ülke içeren Asya turu boyunca,her ülkede yaşadığınız bir anıyı söyleyebilir misiniz?

Hyun Joong: Hong Kongta Jung Min 20000000 won içeren Hyun Joong'un cüzdadını kaybetti.Sinir bozucu.(muhtemelen kendi cüzdanını kastediyor)

Young Saeng:Asya Tur Shanghai istasyonunda performansımızı açık havada sergiledik,hava çok soğuktu ve özellikle biz kolsuz kıyafetler giyiyorduk.

Kyu Jong: Encore sırasında su savaşı oynamayı düşünmek.

Jung Min: Taylandlı işçilerle birlikte çalışarak yeni tshirtler yapmak.

Hyung Jun: Biz her zaman oteldeydik,ilginç şeyler...ㅠ-ㅠ hayır!

Q3. Bütün olayların dışında,Japonya konserlerinde sol belleğe kaydedilen en unutulmaz anı?

Hyun Joong: Budoukan.

Young Saeng: Uluslararası Merkez.Bizim ilk performansımız.

Kyu Jong: Uluslararası Merkez… … Budoukan… … Hepsi çok iyi bir izlenim bıraktı.

Jung Min: Ben heryeri hatırlıyorum. Nagoya – tebasaki (tavuk) Sapporo – Koyun barbekü vb~ ( hep yemekleri hatırlıyorsun ama)

Hyung Jun: Budoukan.

Q4. Siz daha önce gördüğünüz hangi sanatçının canlı konserini tekrar görmek istiyorsunuz? Lütfen o anda ne hissettiğinizi söyleyin.

Hyun Joong: Hiçbiri.Ben James Blunt'la tanışmak isterim.( )

Young Saeng: Rain.TV de izlerken Rain'in sahne tarzından çok şey öğrendim ve çok eğlendim.

Kyu Jong: Rain.Kendi öğrendiklerimin üstüne koyacak çok şey öğrendim.

Jung Min: -

Hyung Jun: BoA ( me too baby )

Q5. Tüm MVlerim dışında,en çok sevdiğiniz hangisi?

Hyun Joong: Love like this

Young Saeng: A song calling for you

Kyu Jong: U R Man, Love like this

Jung Min: A song calling for you

Hyung Jun: Love like this

Q6. Bugüne kadar aldığınız hediyelerden sizi en mutlu eden hangisi?

Hyun Joong:Tavuk budu ( =P )

Young Saeng: Güzel kıyafetler,güzel ayakkabılar,güzel çanta,güzel takılar.

Kyu Jong: Deja Vu faaliyetlerinden itibaren yapılmış bir ss501 fotoğraf albümü.

Jung Min: Ne olursa olsun iyi.Bana ne vermeyi düşünürlerse. ( canıııım çok şirin )

Hyung Jun:Hayranların duyguları ve iç düşünceleri.Her zaman bize destek vermeleri bizi çok mutlu eder.

Q7. Kore'de ziyaret etmek için nereyi önerirsiniz? (Turist cazibe, alışveriş merkezi gibi,TAMAM!)

Hyun Joong: Jaksal Tavuk… ㅋㅋㅋ

Young Saeng: Komik kitaplar...hepsini.

Kyu Jong: Jeonju ve Jeju. Güzel yiyecekler ve güzel mekanlar.

Jung Min: Ofisimde.Kafe~ Çevirimdışı dükkan~

Hyung Jun: Seoul, Busan

Q8. Beğendiğiniz ya da ilginç bulduğunuz herhangi bir Japon ünlü?

Hyun Joong:Ben Takeuchi Yuko ve Oguri Shun ı severim.

Young Saeng: Kamenashi.Çekici. ( öhüü öhüü,burda ben varım )

Kyu Jong:hoe YUI nin gitar çalışını beğeniyorum. Joe Odagiri & Takuya Kimura gibi.

Jung Min: ?

Hyung Jun: ダウンタウン ve Matsumoto

Q9. Favori Japon manganız hangisi?

Hyun Joong: One piece, naruto. Berserk

Young Saeng: Dragonball

Kyu Jong: Crayon Shin-chan

Jung Min: ?

Hyung Jun: Evangelion

Q10. Japonyaya tekrar gelirseniz ne yemek sözü verirsiniz?

Hyun Joong: Soba

Young Saeng: Ramen!!

Kyu Jong:Önce, Donburi. İkinci olarak, Japon hotpot. Üçüncü olarak, ramen.

Jung Min: Ramen, udon, sushi (ve bir tane daha var ama bilmiyorum,bulamıyorum.)

Hyung Jun: Sushi, curry

Q11. Eve götürmek üzere Japonya'dan ne satın alacaksınız?

Hyun Joong: Duty ücretsiz mağazasından Hiyoko

Young Saeng: Kıyafetler.

Kyu Jong: Japonya'nın şehriye bardağı,Japon tarzı moda.

Jung Min:Giyisi,likörlerierik,kozmetik ürünleri,Kidult ürünleri(fotoğraflamak için) vb.~~bir sürü~~

Hyung Jun: Donburi,hurma.

Q12. Eğer Japonya'ya tekrar gelme şansınız olursa,nerede kalmak istersinzi?

Hyun Joong: Sapporo

Young Saeng: Tokyo, Harajuku ya da Shinjuku

Kyu Jong: Jiyugaoka

Jung Min: Tamachi (Çünkü daha önce kaldık.) İkinci olarak, Osaska~

Hyung Jun: Okinawa,sahil evi

Q13. Orada uzun bir ara varsa,ne yapmak istersiniz?

Hyun Joong: Ben gidip bir tatil köyünde eğlenmek istiyorum.( sorma ya ben de çok istiyorum,bana da yer var mı? )

Young Saeng: Seyahat

Kyu Jong: Seyahat. Kyoto ya da Okinawa

Jung Min: Seyahat ♥

Hyung Jun: Hayatı düşünmek,istediğim zaman uzun bir süre seyehat,deniz olan bir yer ~~

Q14.Bir gün için diğer üyelerden biri olma şansınız olsa,hangi üye olurdunuz ve ne yapardınız?

Hyun Joong: Hiç kimse.

Young Saeng: Jung Min.Çok söylemek isterim ve diğerleriyle ilk kez tanışmak.

Kyu Jong: Jung Min.Alış veriş merkezinde çalışmak.

Jung Min: Herkesle değişirim,banka kartlarını boşaltırım ve kendime transfer ederim.

Hyung Jun: Jung Min.Düşünmek ve çok konuşmak,ilginç hisler~

Q15. Bir gün için kzı olmak zorunda olsanız,ne yapmak isterdiniz?

Hyun Joong:Bir adamla tanışmak isterim.

Young Saeng: Bir erkekle çıkmayı denerdim.Bir kız flört ederken ne hisseder bilmek istiyorum. ( vay çok düşünceli )

Kyu Jong: Alış veriş

Jung Min: …… Çocuklar

Hyung Jun: Bir adamda cazibe denemesi yapmak isterim.

Q16. Japonya'da nereyi ziyaret etmek istersinzi?

Hyun Joong: Okinawa

Young Saeng: Okinawa

Kyu Jong: Fukuoka Evleri

Jung Min: Okinawa~~ ♥

Hyung Jun: Okinawa

Q17. Ne tür müzik istiyorsunuz?Sebebi nedir?

Hyun Joong: Şu anda,yok.

Young Saeng: R&B, Hip Hop ya da Rock.Çünkü seviyorum.

Kyu Jong: R&B. İyi hissettiriyor.

Jung Min: Rock~ Çünkü ilginç!

Hyung Jun: R&B, Soul + Hip Hop.Bu genlerim gibi,solo beklenti!

Q18. Çalışmak dışında,şu an en çok ilgilendiğin şey?( yakın geçmişte de olabilir,TAMAM!)

Hyun Joong: Seyahat

Young Saeng: Roman

Kyu Jong: Bir film izlemek

Jung Min: Offline alış veriş merkez~Mutlulukla iç dekorasyonun başlamasını bekliyorum.

Hyung Jun: Araba sürmek,DJ, sözyazarı,besteci.

Q19.20 yıl sonra nasıl bir adam olmak istiyorsunuz?

Hyun Joong:İyi bir baba.(ooo canım,iyi bir eş )

Young Saeng: Çok para kazanmak ve hayır işleriyle uğraşmak.

Kyu Jong: İyi bir baba.

Jung Min: Mükemmel bir baba~! DÜnya çapında mükemmel bir şarkıcı ve aktör.

Hyung Jun: Sevdiklerimle birlikte konforlu bir aile kurmak.Tabi şarkıcılık kariyerim devam etmelidir!

Q20. Gelecekte hangi faaliyetleri denemek istersiniz?

Hyun Joong: Bir Asya yıldızı olarak daha fazla insana ulaşmak.Dünyanın her yerinden hayranları toplayıp bir konser vermek.

Young Saeng: Şimdi rakam kullanarak faaliyetlere devam etmek.

Kyu Jong: Sıkı çalışmak ve şimdiki gibi bir çaba içinde olmak.

Jung Min: Elimden gelenin en iyisini yapmak~~ ♥ ( vay gerçekten etkilendim )

Hyung Jun: Solo faaliyetler ve şarkıcı gösterileri yapmak,evrensel bir sanatçı olmak.
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 13, 2010 1:26 am

Canım bayıldım paylaşımın için teşekkür ederim en az 10 kere okudum gülen kalbim hop oturdu hop kalktı :d hepsi çok tatlı yanıtlar vermiş gülen sağol
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

Başak Mesaj Sayısı : 2909
Lakap : zek

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 13, 2010 12:16 pm

Paylaşım için teşekkürler esmacım.gülücük
leyloş
Moderatör
Moderatör
leyloş

Koç Mesaj Sayısı : 480
Lakap : leyloş

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 8:52 am

Paylasımlar için teşekkrler canıım
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 15, 2010 3:07 pm

Paylaşım için saoolll gülücük
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 10:32 pm

SS501 Röportajları - Sayfa 2 22570220450549989114548

Kalplerinizi açsak ?

Hyun Joong- Herkesi mutlu ederken insanların bana tuhaf demesini umursamıyorum! Uzaylıların varlığını kanıtlamak için kainata gidebilmek isterdim.
...
Hyung Joon- İnsanların nasıl göründükleriyle çok alakalıyım.Ben veya diğerleri farketmiyor. Bu yüzden sanırım "nasıl görünüyorsun" kulübü'nün bir üyesiyim ! Çünkü bir mükemmelliyetçiyim.

Young Saeng - Çoğu kişi duygusal biri olduğumu söylüyor, katılıyorum! Ne zaman aşık olsam, 100% verici oluyorum!

Jung Min - Çoğu kişi "prens" hastalığına sahip olduğumu söylüyor , ki doğru ! Kendimi tuvalete kilitliyorum ve aynaya bakıp kendime "Çok muhteşem görünüyorsun, yüzünü duvara asmak istiyorum ~" diyorum.

Kyu Jong - İçerde, gerçekten kendimi ifade etmek istiyorum, Bunu genellikle yapamıyorum.Belki birgün size gerçek gücümü göstereceğim çocuklar!

Bizim kusurlarımız??

HJL - İnsanlar mükemmel prens olduğumu söylüyor.Ama aslında, gidıklanmaktan korkuyorum, yani asla bunu bana yapmamalısınız. Ve yusufçuklardan korkuyorum, eğer etrafımdaysa, mutlaka bana söylemelisiniz!

KJ- Geçmişte grup üyeleri gerçekten çok yumuşak konuştuğumu söylüyorlardı. Ve ne zaman uykuya dalsam ve ertesi gün uyansam, Daima yanımda kim var bilmiyorum... Neredeyim ve neden orda uyumuşum bilmiyorum!

YS- Nezaman konuşmasam, insanlar soğuk olduğumu düşünüyorlar.Fakat nerde kameraların beni çektiğini görsem, utanıyorum.Ayrıca ne söylesem bilemiyorum. Aslında, neden gergin hissediyorum bilmiyorum.Ve nezaman gergin olsam bu suratıma yansıyor..

JM - Grup üyeleri diyor ki tuhaf çoraplar giyiyormuşum, Giyiyor muyum? Bir programdayken grup üyeleri, para harcamayı sevdiğimi söylediler, aslında, sadece yemek için harcıyorum. Ayrıca daima insanlara yemek ısmarlıyorum! Asıl nokta, hangi kusurlara sahibim bilmiyorum,
Bu yüzden sanırım bu benim en büyük kusurum!

HJB - Sanırım ben bir sulu gözüm.Hayranlar bana bukadar iyi davrandığı sürece başka bir şansım da yok, Bana kendi yaptıkları kartları gönderiyorlar.Ben de çok duygulanıyorum ve ağlayacak gibi oluyorum.
(JM- Evde çok tembel.Hiç birşey yapmıyor. Yemek bile!)

Grup üyelerinin gözünde sen kimsin?

Kim Hyun Joong: Bir 4. boyut karakteri, ama içerde, çok olgun. O bizim rol modelimiz ve iyi bir lider.Çok erkeksi, eğer üzüntüntülüyse bizim önümüzde göz yaşı dökmemeye çalışır. Hayranlara karşı çok koruyucudur, İnanıyoruz ki kız arkadaşına çok iyi davranacaktır.

Park Jung Min: Çok fazla ifadeye sahip, Gülümsemeyi ve gülmeyi seviyor. Sivri dillidir ama aslında çok komiktir. Konuşmada çok iyi, yabancı insanlardan korkmaz ve reaksiyonları hızlıdır. çok kolay arkadaş olur. devamlı çok yakışıklı, zengin ve seksi karizma olduğunu söyler !

Kim Kyu Jong:Sessiz ve biraz içedönük.Bazen sessizliği bırakıp açılır.Genellikle sessizce oturur. Kendini ifade etmekte iyi değildir. Ama içerde, çok iyi yürekli ve nazik.O bizim "merkezimiz". Ne zaman tartışak, daima bizi durdurur ! Son zamanlarda, daha girişken oldu, herzaman yakışıklı tarafını gösteriyor. Bukadar çok insanın onu sevmesine şaşmamalı!

Kim Hyung Joon: O bizim sahip olmamız gereken birisi.Eğer o etraftaysa asla sıkıldığınızı hissetmezsiniz.Grubun genci, ama en canlı karaktere sahip.Daima JungMin'le atışır, ! Gerçekten canlı bir bebek gibi. Tatlı dillidir .Onun için, hayranlar onun merkezi ! Eğer dans provası yorucuysa, o hala enerjiktir! Sanki uyumaya ihtiyacı yokmuş gibi!

Heo Young Saeng: Katılımcı, iyi bir evlat ve utangaç.Bazı zamanlar konuştuğunda sesi bir kız gibi .Kız grupların dans hareketlerinin takipçisi. O iyi bir dinleyici, çok vefakar ve sorumluluk sahibi. Şarkılarımızın yüksek vokallik gerektiren kısımları onun için hiçbirşey. Onun tek kusuru güven eksikliği!

Gerçekten paylaşmak isediğim şey??!

HJL - Şarkıcı olduktan sonra, çok fazla utanç verici anla karşılaştık.Ama en unutulmaz olanı şu: SS501 olarak yeni çıkış yaptığımız zamanlar , KJ ve ben birlikte hamama gittik. Duşların bulunduğu kısıma girip üstümüzü çıkarttık.Tam pantalonumuzu da çıkartmıştık ki birden bir hayran elinde kağıtla çıkageldi ve " lütfen bana bir imza verirmisiniz dedi!".Sonunda, utanak imzaladık.Yani artık uzun zamandır neden hamam gibi yerlere gitmediğimizi biliyorsunuz!

KJ - Yakın zamanda, 2SHAI'nın klip çekiminde yardım ettim. Oldukça farklı hisleri barındıran bir rolü oynadım. Çekimlerden sonra, anladım ki aktörlük gerçekten zor. Sonra HyunJoong'a baktım, oyunculuğu çok içtendi. Ve bende kendimi bu şekilde oynamak için teşvik ettim ."Boys Over Flowers"ın bir bölümünü bile kaçırmadım . işin aslı HJL ve yoon ji hoo tamamen farklı kişiliklere sahipler.Buyüzden onun oyunculuğu en iyisi.Ve şuan genel olarak da kabul gördü! O gerçekten iyi~

HJB - Bir önceki albümde,biz üstsüz vücudumuzu gösterdik ve fotoğraf çekildik, değil mi? Ama kapak fotoğrafında,sadece omuzlar gözüküyor.Oysa biz çekimdeyken, üst vücudumuzu tamamen çıkarttık.ve vücudumuzu göstermek hakkında baya endişelendik.Şanslıyız ki gözükmedi! haha~ Ama size güzel üst vücudumuzu göstermek için sıkı çalışmaya ve egzersizlere devam ediyoruz! Hepinize birşey sormak istiyorum, eğer tamamen soyunsak, daha mı iyi olur acaba?

JM - Tayvana gitmeden önce, Çok fazla hayran bizi karşılamayacak diye endişelendim. Ama ansızın, nezaman uçaktan indik, akabinde birçok hayranın karşılamasıyla karşılaştık.Gerçekten çok duygulandım.Başlangıçta, hava alanından beşimiz birlikte çıkmak istedik, ama izdiham vardı, buyüzden ayrı ayrı çıktık.Ben gerçekten şok olmuştum ha~

YS - Konuşmaktan gerçekten hoşlanmamamın sebebi bir tekniğe sahhip olmamam. Grup üyeleri benim sahnedeki gibi davranmamı istiyor ama olmuyor! Gerçekten konuşmak istiyorum. Çok mutluyum HJL ve JM'nin dizi ve müzikalde ayrı ayrı tanınmasından.Tekrardan SS501 olarak birlikteyiz, bu gerçekten mutluluk benim için.Şimdi gerçekten duymak istediğim şey şu "SS501 GÜÇLÜ BİR GRUP!"
Ne tür bir kız arkadaş istiyoruz??

HJL - bir gömlek ve bir etek giyen bir kız. Umarım çiftlerin fazla duygusal cümleler kurmadıkları cinsden bir ilişkim olur. Bir diğerine arkadaş gibi davranmak, daha rahat hissettirir.O terlik mi giyiyor umursamam.Süpermarkette de buluşabiliriz ve birlikte soju içip sashime yeriz! Dil arada bir engel değildir.Asıl önemli olan sevgiyi hissetmek~

KJ - Geniş omuzlu kızlardan hoşlanıyorum,ve bana ismimle hitab eden kızlardan.Kısa saç, büyük yuvarlak gözler, biraz ufak yuvarlak yüz .Onu favor, yemek mekanıma götürürüm
ve ja jiang mian (ja jiang mee) yediririm. eğer birlikte yersek iyi olur !

JM - .Ben zeki, komik , katılımcı ve benim kişiliğimi kabullenen kızlardan hoşlanıyorum.Geçmişte "Mirasyedi çocuk" lakabını kullanıyordum.Bu yüzden umarım hoşlandığım kız mali konularda kontrol sahibi olur! Tabii ki " SS501'İ SEVİYORUM" şeklinde bağırılması da çok sevimli oluyor!

HJB - Ben kariyerine odaklanmış kızlardan hoşlanıyorum,ve ne yapıyorsa onun için çok çalışan kızlardan. Örnek olarak, BoA. katılımcılığa sahip ve onun seksiliği kalbimin hızlı çarpmasına sebep oluyor! ama, yinede benim diğer yarımın isteği iyi yürekli, cömert, nazik ve güzel bir kız.

YS - Gerçekten kasket giyen kızlardan hoşlanıyorum. Ve spor kıyafetler giyen kızlar. Karakteri oturmuş, iyi, sevimli, zeki, ve anlayışlı, Song Hye Go ve Wen Gen Ying gibi. Güzel ve nazik.
SS501'in eski pöportajı çok beyendim ve paylaşmaya karar verdim gülen
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 25, 2010 12:08 pm

paylaiım için teşekkürler gülen yaaa young saengin kız tipi ne uymaya çalışıcam gülen kasket giyen kızlardanı duuyunca yerimden zıpladım gülen motora binmeyi çok seviorum yaaa gülen
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 25, 2010 1:06 pm

gülen benimde omuzlarım geniş gülen aslında bu söyledikleri zamanla değişir bence gülen onlar bizi bir görse hikayedeki gibi gizemciğim gülen
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

Başak Mesaj Sayısı : 2909
Lakap : zek

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 26, 2010 10:18 am

Demi....
ss501korea
ADMİN
ADMİN
ss501korea

Terazi Mesaj Sayısı : 146
Lakap : artist

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 26, 2010 10:43 am

Röportaj için teşekkürler.gülücük
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 26, 2010 2:17 pm

gülen
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 26, 2010 9:54 pm

ayh ayh keşkkeeeeee gülen:D görseler varyaa ya bırak yaa onları ben onları bi görsem bida bırakan ne olsun gülen gülen gülen hele young saengi tuvalete bile ben götürürüm gülen gülen gülen
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 26, 2010 9:56 pm

Süpersin gizem gülen
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 15, 2010 11:48 am

Hehe gülen Sağol sende öyle gülen gülücük
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 15, 2010 2:57 pm

Eline sağlık Gizem.gülücük
ss501_firdevs
Üyeler
Üyeler
ss501_firdevs

Terazi Mesaj Sayısı : 770
Lakap : bad girl

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 05, 2010 3:50 pm

gizem bence young saeng i tuvalete götürmek herkesin eline geçmez ben ce bu bile iyi gülen
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 05, 2010 10:17 pm

gülen gülen gülen
ss501_firdevs
Üyeler
Üyeler
ss501_firdevs

Terazi Mesaj Sayısı : 770
Lakap : bad girl

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:57 pm

röpörtajları tekrar tekrar okusamda bıkmıyorum her şey için comao
seymosi
Üyeler
Üyeler
seymosi

Ikizler Mesaj Sayısı : 807
Lakap : moşi

MesajKonu: Geri: SS501 Röportajları   SS501 Röportajları - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 5:02 pm

aynen ya, her okuyuşumda farklı bir tat alıyorum, her seferinde onları hayal ediyorum gülücük

SS501 Röportajları
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Index(SS501 Klipleri / SS501 Music Videos)
» SS501 Şarkı Sözleri/SS501-Lyrics İndex
» SS501 Only One Day
» SS501-U'r Man
» SS501-Everything