SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Devamını Siz Getirin

+2
bilginar
denizgözlü
6 posters
YazarMesaj
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

Başak Mesaj Sayısı : 2909
Lakap : zek

Devamını Siz Getirin Empty
MesajKonu: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 5:18 am

Bir ormanda koybolan bir avcı.....
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

Koç Mesaj Sayısı : 1407
Lakap : kyu jong delisi

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptySalı Ağus. 24, 2010 2:01 am

gördün uzakta onu seyre daldın ve birden avcının nişan aldığını ve karşısında......
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Balık Mesaj Sayısı : 778
Lakap : popülerkız

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptySalı Ağus. 24, 2010 3:16 am

Bir oduncunun olduğunu gördün ama....
http://ss501.yetkinforum.com
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 9:40 am

Tam çığlık atacakken de....Bunun bir rüya olduğunu anladım.tam o kalp çarpıntısıyla fırladım yataktan....
ss501_firdevs
Üyeler
Üyeler
ss501_firdevs

Terazi Mesaj Sayısı : 770
Lakap : bad girl

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 6:02 pm

ama bir de baktım saat çalıyor kalktım yüzümü yıkadım tam kurutuyordumki o sırada kapı çaldı ve gelen........
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptySalı Eyl. 28, 2010 12:39 pm

Ne.....Kim Geldi? Evet yanlış duymadınız,Kim Hyun joong.Birde bana gülümsüyor ve ilk sözü.......
ss501_firdevs
Üyeler
Üyeler
ss501_firdevs

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptySalı Eyl. 28, 2010 4:35 pm

acaba burası neresi ve ben nerdeyim demek geldi bu arada zil bir daha çaldı ve bu sefer gelenler grubun diğer üyeleridi ama bi sorun vardıki artist hiç bişey hatırlamıyordu ki.....
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyPtsi Ekim 11, 2010 11:41 am

Hatırlamıyordu ama burasını nasıl bulmuşsa bulmuş.Aslında bu bir tesadüf değildi.Zaten hafızası yerinde olmasa bile demek ki bazı şeyleri silemiyordu beyninden.Bu bir sürprizdi ama en çok neye sevindim bende anlayamadım beni bulabilmeleri mi?Yoksa hepsini karşımda görmek mi?
ss501_firdevs
Üyeler
Üyeler
ss501_firdevs

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 10:27 pm

ama sonra grup üyelerini görünce kendinin bir artist olduğunu ve konser için Türkiye'ye gelip kaybolduğunu hatırladı ve sonraaaaa...............
hyun joong _ jae joong
Üyeler
Üyeler
hyun joong _ jae joong

Koç Mesaj Sayısı : 117
Lakap : hyun duygu , inci , massu , takahisa okulda berkan ve gökhan diyo :D

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyPerş. Kas. 25, 2010 3:44 pm

konsere çıkarlar konser alanını coştururlar konser bitince eşyalarını toplarlar ve hava alanına giderler uçağa bindiği zaman anlarki türkiyeyi çok sevmişti koreye gider ve uçaktan inince bilet alır diyer grub arkadaşları ne olduğunu anlamazlar ama onlar onu yanlız bırakmak istemedikleri için onlarda blet alır türkiyeye gelirler

devamını size bırakıyorum arkadaşlar gülücük
seymosi
Üyeler
Üyeler
seymosi

Ikizler Mesaj Sayısı : 807
Lakap : moşi

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyPerş. Kas. 25, 2010 7:18 pm

türkiyeye geldiklerinde bir otele yerleşirler ve beni ziyaret etmeye gelirler. istedikleri şey se onlara türkiyeyi tanıtan bir gezide eşliketmemdir ...
hyun joong _ jae joong
Üyeler
Üyeler
hyun joong _ jae joong

Koç Mesaj Sayısı : 117
Lakap : hyun duygu , inci , massu , takahisa okulda berkan ve gökhan diyo :D

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyPerş. Kas. 25, 2010 8:29 pm

ve benide yanınıza almanız gülücük hep beraber gezerdik bu fandan bahsederdik onların türkiyedeki sayızı fanı olduğunu anlatırdık heryeri gezdirirdik hata bu fandakilerlede tanıştırırdık ama kalpten gitmeyeceklerse gülücük

dewamını siz getirin arkadaşlar gülücük
ss501_firdevs
Üyeler
Üyeler
ss501_firdevs

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyPerş. Kas. 25, 2010 9:44 pm

ve sonra fanları görünce bunların ağzına fare giricek kadar beş karış açık tabiki ne yapacaklarını bilemediler ve sonra bir kız gördülerki ne kız ve sonra hyun kıza adını sorar ve burda yaşadığınımı falan derken............
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyPerş. Kas. 25, 2010 9:51 pm

Kızdan etkilenir ve sonrasında Türkiye'yi farklı gözlerle görmeye başlar ve ...
ss501_firdevs
Üyeler
Üyeler
ss501_firdevs

MesajKonu: Geri: Devamını Siz Getirin   Devamını Siz Getirin EmptyPerş. Kas. 25, 2010 9:57 pm

kızla evlenir olur biter mutlu son hey sen aşağıdaki yeni bir hikayeye başlasan iyi olur(şaka yaptım kandırdım gülen gülen gülen )lider kızla buluşur ilişki daha ilerler veeeeeee..........

Devamını Siz Getirin
1 sayfadaki 1 sayfası