SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Park Jung MİN trendy'de

+2
bilginar
Snow Queen
6 posters
YazarMesaj
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

Yay Mesaj Sayısı : 96
Lakap : vişneli pasta

Park Jung MİN trendy'de  Empty
MesajKonu: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 3:38 pm

Park JungMin trendy dergisine kapak olmuş gülen resimleri harika gülen
Park Jung MİN trendy'de  2992
Park Jung MİN trendy'de  2995
Park Jung MİN trendy'de  3009
Park Jung MİN trendy'de  3011
Park Jung MİN trendy'de  3016
Park Jung MİN trendy'de  3017
Park Jung MİN trendy'de  3020
Park Jung MİN trendy'de  3022
Park Jung MİN trendy'de  3026
Park Jung MİN trendy'de  3029
Park Jung MİN trendy'de  3033
Park Jung MİN trendy'de  3038
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

Koç Mesaj Sayısı : 1407
Lakap : kyu jong delisi

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 3:39 pm

oooo süper bizim park min ama ilk gördüğümde kötü oldum diğerlerini aradı gözlerim :( çok zor gelecek :( :(
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 3:41 pm

evet canım ya :( ama olsun geçici bu ayrılık inşaallah 1 sene sonra hepsinin bir çıktğı bi dergiyi paylaşırız burada gülücük
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 3:44 pm

inş. canım o günüde görürüz gülen ve yine mutlu mesut love yaaa love yaaa deriz gülen
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 3:47 pm

gülen dinlemez miyiz canım hemide canlı canlı dinleriz inşaallah gülen
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 4:30 pm

inşallahhhhh gülücük vallla dağıtıcam bu dünya yı yaa gülen bu adaletmi şimdi yaa koreliler ne güzel istedikleri oppanın dergilerini bulabiliyorlar.yaa bizz :( ağlama üüüüüü...
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 9:17 pm

bencede bir trendy dergisinde poster var dediler onu bile zor buldum :( ne kadar adaletsiz bir dünya
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

Başak Mesaj Sayısı : 2909
Lakap : zek

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 10:38 am

Çok güzel trendy de çok yer vermişler harika bu sevindim.gülücük
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyCuma Ağus. 20, 2010 8:11 am

bende bi trendy dergisi bulmak için nereleri dolaşmıştım gülücük şimdi dergime bi zarar gelmesin diye dosyamın içinde saklıyorum 2 haftada bi çıkartıp bakıyorum gülen
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyCuma Ağus. 20, 2010 6:33 pm

valla ben aldım dergiyi gülen öyle çok ta bi çaba gerekmedi kolay buldum gülen çıkarttım posteri odamın baş köşesine astım gülen bişey olmasın diede jelatinle üzerinden geçtim xD gülen bide kapağında posterler yerini kestim. onuda dolabıma yapıştırdım ss501 i kırmısı fosforluyla çektim gülen valla bilmiyorum dergi nerde napıo gülen hangi işkenceler içinde yüzüo gülen
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyCuma Ağus. 20, 2010 9:01 pm

gülen benimde poster dolapta asılı valla babama zar zor aldırttım ben bulgaristanda olduğum için orada bulamadım gülen babam baya baya aramış bulamamıştı ne var kızım bu derginin içinde diye sorup sorup duruyordu gülen bende baba çok önemli bilimsel şeyler yazıyor gülen okumam lazım kesin bul dedim. bulmuş adamcık yaaa.çok aramış ama gülen
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Balık Mesaj Sayısı : 778
Lakap : popülerkız

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyCuma Ağus. 20, 2010 10:48 pm

Ay süper keşeke bizim buralardada olsa bu dergiden ger sayıyı kaçımadan alırdım valla :abaza:
http://ss501.yetkinforum.com
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPaz Ağus. 22, 2010 4:37 pm

Admin demiş ki:
Ay süper keşeke bizim buralardada olsa bu dergiden ger sayıyı kaçımadan alırdım valla :abaza:

gülen aslına bakarsan canım ben bu dergiyi hiç sevmiyorum ya sadece ss501 var diye almıştım gülen içi bana çok boş geliyo malesef xD
gizemcim ben sabahın kör vaktinde almaya çıkmıştım hiç bi yer açık değildi gülen adam uykulu gözlerle beni karşısında görünce çok şaşırmıştı gülen
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPaz Ağus. 22, 2010 7:11 pm

bende seninle aynı durumdayım Burcu bende içeriği hiç beğenmiyorum fakat SS501 olduğu için aldım gülen
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

Başak Mesaj Sayısı : 2909
Lakap : zek

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 3:50 am

Düşünsenize ne tuhaf olmuştur adam uykulu ve bir genç kız dergi diye tutturmuş,adamda bu kız rüyasındamı gördü bu dergiyi noluyor filan demiştir.Bilmiyorki o şekilde kaç kişi var,yani biz hepimiz.Bizde bir kaç kez sorduk gazeteciye bu dergiyi her seferinde yok dedi ve hala getirmiyor ısrarla adam ya....Ve eminim çok düşünmüştür bizi her görüşünde karşısında bunlar neden bahsediyor diye sadece ekini soruyoruz çünkü. zuhaha
korekolik
Üyeler
Üyeler
korekolik

Lakap : Korekolik

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 1:54 pm

arkadaşlar ben yeni üyeyim size bir şey sormak istiorum SS501 dağılıomuş diolar doğru mu diil dimi lütfen doğru olmasın üzgün
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

MesajKonu: Geri: Park Jung MİN trendy'de    Park Jung MİN trendy'de  EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 11:21 pm

aramıza hoşgeldin canım gülücük evet maalesef dağıldılar üzgün ama geçici bir süre için (1 sene gibi) yani en azından öyle olmasını temenni ediyoruz.bu süre zarfında hepsi solo performanslarını sergiliyecekler ve bireysel işlerde bulunucaklar.bizede bu süre içerisinde onları desteklemek düşüyor ayrı ayrı tabi gülücük (bu arada yorumun için teşekkürler tatlım bol bol forumda olman dileğiyle gülücük )

Park Jung MİN trendy'de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Park Jung Min - 박정민
» Park Jung Min'nin SS501 Hakkında Açıklaması
» Jung Min Oppa fighting !!!
» Park Jung Min-Ailesi
» Park Jung Min- Foto Arşiv