SS501
Sitemize Hoşgeldiniz

SS501 HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap
Share | 

Park Jung Min'nin SS501 Hakkında Açıklaması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
denizgözlü
ADMİN
ADMİN

Başak Mesaj Sayısı: 2909
Lakap: zek

MesajKonu: Park Jung Min'nin SS501 Hakkında Açıklaması   Ptsi Ekim 04, 2010 10:35 am

Park Jung Min bir Kore medyasiyla yaptigi röportajda diger üyelerle yeniden aktiviteler yapmak istedigini acikladi.

"SS501 aktiviteleri sözlesme sartlarindan biri. SS501 aktiviteleri konusunda hic bir taviz vermeyecegim."

"SS501 aktivitelerini planlamaya henüz baslanilmadi ama eger her sene bir aktivite yapmak icin bir araya gelebilirsek cok güzel olur."

Jung Min su sözünün altini cizdi: "Suanki tüm tecrübelerimi SS501 sayesinde edindim"
Solo aktivitelerindede kararsizdi. "Grup ve solo aktivitelerin ikiside ayni önemi tasiyor. Böyle bir karar almak zor."

Solo aktiviteleri grup aktiviteleri ile kiyaslarsa biraz korkmus ama hazirlikli olacagini söyledi. SS501 birlikte aktiviteler yaptigi zamana kiyasen daha zayif görünüyor.
"Tayvana besimiz birlikte geldigimiz zaman ile simdiyi kiyaslarsam bu sefer kendimi yalniz hissettim. Ama bu yük/sorumluluk hissini ciddi calismaya dönüstürecegim."

Kisa bir süre önce yeniden japonca ögrenmeye basladi. SS501´in yeniden bir araya gelmesi mümkünmü sorusuna sunlari söyledi: "Elbette mümkün. Cözüm senede bir kere aktiviteler serisi ayarlamak icin bir zaman dilimi secmek.

Kendisini bir ögrenci gibi hissettigini söyledi. "Sabah uyandiktan sonra masaj yaptiriyorum. Sonra tipki bir ögrenci gibi calisip ders almaya gidiyorum. Hergün cince, san ve oyunculuk dersleri aliyorum. Sanki 5-6 sene öncesine dönmüs gibi hissediyorum."

Cin müzik endüstrisindeki aktiviteleri aralik ayinda yapilacak fan bulusmasinda anons edilecek. Önümüzdeki senenin ilk yarisinda bir dizide oynayacagi planlandi. Ayrica Korede kasim ayinda bir mini albüm cikaracak.

MY LEADER

denizgözlü
ADMİN
ADMİN

MesajKonu: Geri: Park Jung Min'nin SS501 Hakkında Açıklaması   Ptsi Ekim 04, 2010 10:40 am

SS501´in Park Jung Min´i gelecekteki solo aktiviteleri ile ilgili konustu ve grup/solo aktiviteleri ile ilgili hislerini itiraf etti.

Park Jung Min Japonya ve Asyadaki solo aktivitelerini anons eden ilk SS501 üyesi. Kim Kyu Jong ve Heo Young Saeng su siralar gelecekteki solo aktivitelerini planlamak ile mesguller. Hayranlar tüm üyeler farkli yerlere dagilmisken SS501 üyelerinin nasil bir arada kalacaklarina sasiyorlar.

Gazeteciler ile bulusmasinda Jung Min sunlari söyledi: "Uzun zaman önce hep grup üyelerinden birinin benim yerimi alabilecegini düsünürdüm. Herneyse, suan tüm üyelerin kendi ayaklari üstünde durma zamaninin geldigine inaniyorum. Özellikle bu yüzden hepimiz grup olmanin güzel birsey olmasina ragmen solo aktiviteler yapmayi sectik. Bes üye olarak yürümeyi düsünmüstük ama dürüst olmak gerekirse ben bu kararimizin cok kötü bir karar oldugunu düsünmüyorum."

CEO Choi Jin Dong seni cok daha büyük bir star yapacagini söyledi.
"Hala bircok konuda eksiklerim var ama elimden gelenin en iyisini yapmaya calisacagim. Son zamanlarda yeniden ögrenci oldugumu hissediyorum. Uyandigim andan itibaren basimdan ayak parmaklarima kadar her konuda yönetiliyorum/terbiye ediliyorum. Calisiyorum, provalar yapiyorum, yabanci dil ögreniyorum.. Sanki yeniden bir ögrenci oldum ve debüt yapali 5-6 sene gectikten sonra yeniden debüt yapmaya hazirlaniyorum."

Bir sene sonra, bes sene sonra nerede olmak istiyorsun?
"Suan ilk adimlarimi atiyorum, bir sene sonra daha cok/hizli ilerlemis olmak istiyorum. Daha fazla insanin farkima varmasini istiyorum ve bes sonra yerimi bulmus olmak istiyorum. Ayrica SS501 üyeleri ile senede bir kere birlikte calismayi cok isterim. Üyelerde bunu benim kadar istiyorlar ama hepimiz ayri sirketlerdeyiz. Ben bir tarih belirleyip bunu gercekten yapmak isterim ama hala sirket anlasmalarini tamamlamaya calisan iki üye var."

MY LEADER

denizgözlü
ADMİN
ADMİN

MesajKonu: Geri: Park Jung Min'nin SS501 Hakkında Açıklaması   Ptsi Ekim 04, 2010 10:44 am

SS501 - Park Jung Min Leaves Taiwan

http://www.youtube.com/watch?v=_OzYPe6g7Ik&feature=player_embedded

MY LEADER

bilginar
Coordinatör
Coordinatör

Koç Mesaj Sayısı: 1385

MesajKonu: Geri: Park Jung Min'nin SS501 Hakkında Açıklaması   Ptsi Ekim 04, 2010 11:14 am

eeeeeee şimdi gülen Ne olacak ama.. bu gurup dağılacak mı yani, Benim ilk ve son beğendiğim dünya üzerindeki (uzak doğu hatta türkiyedeki gurupşarı hiç sevmez ve dinlemezdim) tek gurup dağılıcak hiç birleşmeyecek mi? offffffffff .... Benim hala umudum var.

BİTANEM:HER GÜN DOĞUMUNDAN GECE YARISINA KADAR SADECE SENİ DÜŞÜNÜYORUM:D SENİ DÜŞÜNMEK BİLE BENİ MUTLU EDİYOR. TANIŞMASAKTA, UZAKLARDA OLSANDA SEN HER ZAMAN BENİM DİĞER YARIMSIN. ОБИЧАМ ТЕ. SARANGHE YO KYU JONG OPPA
lethal girl
Üyeler
Üyeler

Lakap: lethal girl

MesajKonu: Geri: Park Jung Min'nin SS501 Hakkında Açıklaması   Salı Ekim 12, 2010 4:16 pm

ağlama Ben birşey anlamadım şimdi SS501 ayrılacak mı ???? ağlayan SS501 ayrılmasın!!
ss501_firdevs
Üyeler
Üyeler

Terazi Mesaj Sayısı: 770
Lakap: bad girl

MesajKonu: Geri: Park Jung Min'nin SS501 Hakkında Açıklaması   Salı Ekim 12, 2010 6:35 pm

ayrıldı canım malesef hemde 2 ay falan oldu ağlayan

Park Jung Min'nin SS501 Hakkında Açıklaması

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar
» 31.07.2009 - Antalya Belek Beach Park Konseri
» SS501 Röportajı
» SS501 Röportajı
» SS501 - Bilgi Paylaşımı