SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kore'li Misafirlerim

+5
bilginar
e$$ra
gi$$em
HyunJoonG
denizgözlü
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

Başak Mesaj Sayısı : 2909
Lakap : zek

Kore'li Misafirlerim Empty
MesajKonu: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 3:56 am

Kore'den Gelen Sürpriz Misafirler.

16/08/2010 Tarihinde yani önceki gün tamamen tesadüfen msn de kızımın arkadaşı konuşma başlatmış ve esmacım yanımda kim var diye sormuş ve yanında iki Kore'li misafirin olduğunu söylemiş ve kamerayı açmış.Kızım onları kamerada görünce çok şaşırmış ve hemen oraya gitmek istedi bende iftara misafir çağırmıştım onların gitmesini zor bekledik ve hemen o arkadaşının evine gittik.Kızımın arkadaşı onlara bizden çok bahsetmiş onlarda bizi merak etmişler.Gittik tanıştık bizi çok merakla ve sıcak karşıladılar.Sonra uzun uzun konuştuk kaynaştık çok cana yakın çok şeker insanlar çok sevdim cidden.Bu iki bayanda istanbulda oturuyorlarmış ve ülkemizi gezmek istemişler ve yolları buraya düşmüş.Çorumun tarihi bir geçmişi olduğu için gezmek istemişler ve işte karşılaşmamıza sebep oldu bu olay.Onları çok sevdiğimizi söyleyince çok şaşırdılar ama çok sevindiler.Onlarında hiç haberleri yok bu kadar sevildiklerinden biz Kore'ce konuşunca her seferinde çok fazla şaşırdılar ve cidden şoke oldular.Ogün kızımın erkadaşının evinde kaldılar ertesi günde bize geldiler.Birbirimize hediyeler verdik ikramlarda bulunduk kızlarım börek yaptılar yemekler hazırladılar sonrada otobüse bindirip tekrar İstanbula uğurladık.
Onların iki resmi aşağıda ve diğer resimleri paylaşıcam.

Kore'li Misafirlerim 170820101278

Kore'li Misafirlerim 170820101279

En son denizgözlü tarafından Çarş. Ağus. 18, 2010 8:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 4:03 am

Uzun saçlı olanın ismi Kyunmy diğerinin Deborah ikiside çok cana yakın,çok şeker,çok sevecen insanlar.Kyunmy ana okul öğretmeniymiş,Deborah'da tasarımcıymış ve Ametikada yaşıyormuş çok ünlü markalara çizim yapıyormuş tekstil ve mobilya çizimleri.Türkiyede türkçe öğreniyorlarmış.

Kore'li Misafirlerim 170820101286

Kore'li Misafirlerim 170820101260

Kore'li Misafirlerim 170820101267
HyunJoonG
Moderatör
Moderatör
HyunJoonG

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 2:11 pm

çok güzel ve tatlılar....Ne güzell..Korelileri evinekonuk etmıssın ... harika.. gülen bende bıgun tanısır konusurm ıns.
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 5:16 pm

şok şok şok gülen şu an şoklardayımm ahhh ahh bana ne zaman denk gelcek acaba has koreli biriylle karşılıklı konşmak gülen
e$$ra
Üyeler
Üyeler
e$$ra

Koç Mesaj Sayısı : 210
Lakap : esosum-esoş

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 8:45 pm

abawwwwwwwwwwwwww onlar bursayada gelsin gelsin kuş sütüyle beslerikk kuzen biz onlarııııı vay türkçe biliolarmıydı balii?
HyunJoonG
Moderatör
Moderatör
HyunJoonG

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 9:14 pm

HaHa... Ünlü oldular.. .D
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

Koç Mesaj Sayısı : 1407
Lakap : kyu jong delisi

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 2:42 am

abla bizim siteyi gösterdin mi? SS501 i ne kadar çok sevdiğimizi hatta hayallerimizi anlattın mı? bu arada cidden nasıl anlaştınız türkçe biliyorlar mı? Kyu jong'u görmüşler mi? havalımıymış guruplar yoksa kamerada nasıl görüyorsak öyle doğalmıymış? İstanbulda nerede kalacaklarmış yer yoksa bizim ev müsait hatta ben bulgaristana bile geç giderim gülen Abla bizden bahsettin mi? abla vala daha çok soru var da gülen birazı da bunlardan sonra soracağım gülen gülen
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 3:23 am

Canım sitemizi göstermezmiyim tabiki gösterdim sizden bahsedince çok şaşırdılar bu kadar sevildiklerini bilmiyorlarmış biz Kore'ce konuşunca her kelimede her cümlede o......diye hayretler içinde kaldılar çok resim çektiler ve diyorlarki bize ramazan hediyesi gönderdi tanrı diyorlar.Çok anlayışlı ve çok tatlılar cidden onlara şimdi daha çok hayranım ve bizi unutacaklarını hiç zannetmiyorum o kadar şok oldular ki bu kadar sevildiklerine diyorlardı siz Kore'yi bizden daha iyi tanıyorsunuz.Onlar merterde oturuyorlarmış ve üç ay olmuş geleli.Burada türkçe öğreniyorlarmış ama ünlüleri hep tanıyorlar ama yeni ne var çok bilmiyorlar.Genelde eski sanatçıları çok dinliyorlarmış zaten Deborah Amerika'da yaşıyormuş.
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 7:11 am

Of..... Ablam Of ne kadar süper bir deneyim yaşadın valla ramazanda Allah'ın sevdiği kulusun gülen İnşallah bizimde karşımıza çıkar ve yarım yamalak Kore'cemle bende konuşurum gülen Ay ya.... Çok heyecanlı gülen
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 10:29 am

Evet canım ilk duyunca bende inanamadım ama dünya küçük diye buna deniyor demek ki çok mutluyum onları tanıdığıma görsen çok tatlı çok şeker insanlar.gülücük
gi$$em
Moderatör
Moderatör
gi$$em

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 3:42 pm

koreli ler sonuçta gülen cana yakın olmamaları mümkünmü gülen Alllahıımmm o ablayı tuttum yaa gülen uniimmm die atlarmışım üstüne xD gülen belli ki etkilenmişler bizden gülen zekiye abla forumada üye yapsaydın keşke gülen
ss501korea
ADMİN
ADMİN
ss501korea

Terazi Mesaj Sayısı : 146
Lakap : artist

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 4:47 pm

Çok mutlu olduk onlar gelince inşallah yine gelecekler.gülen
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

Yay Mesaj Sayısı : 96
Lakap : vişneli pasta

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyCuma Ağus. 20, 2010 8:03 am

ay ne güzel ya gülücük bende bi keresinde eyüp sultanda durakta ki koreliyle karşılaşmıştım.onlara korece selam verince şaşırmışlardı. gerçi ogün bayaa bi rezil olmuştum da neyse gülen anılarım depreşti gülen
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyCuma Ağus. 20, 2010 8:22 am

Paylaşabilirsin bizlerle canım bekleriz.Eminim rezil olma değilde sen öyle hissetmişsindir yoksa neden rezil olasın.gülücük
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyCuma Ağus. 20, 2010 10:24 pm

Ah ya.... Bende Mecidiyeköy'de gördüm birkaç kere ama Koreli mi? Yoksa Çinli yada Japon mu? Anlamadım çünkü konuştuklarını duyamadım :( duysaydım kesin rezil olsamda giderdim yanlarına ben Kyu Jong'u çok seviyorum derdim gülen
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPaz Ağus. 22, 2010 5:00 pm

denizgözlü demiş ki:
Paylaşabilirsin bizlerle canım bekleriz.Eminim rezil olma değilde sen öyle hissetmişsindir yoksa neden rezil olasın.gülücük
paylaşıyım o zaman ablacım gülücük
geçen yıl ramazan ayıydı yine annemle eyüp sultana gitmiştik.kalabalık diye erken dönelim bari dedik.durağa çıktık bekliyoruz bekliyoruz gelmiyo otobüs.neyse kafamı çevirpte bi bakınıyım dedim etrafa... anaaam o da neyy birden bana doğru gelen iki çekik gördüm tabi benim gözler açıldı tırınk diye annemi çekiştiriyorum yaşasın sonra geldiler neyse durdular yanımızda. bi 5 dakka bekledim ama nasıl duramıyorum yerimde yaşasın cesaretimi topladım neyse gittim yanlarına ama böyle kendimden emin bi şekilde havalı halbuki ingilizcem berbat iki lafı bir araya getirip konuşamam o derece yani gülen sonra selam verdim:
-hi!
-hi!
-where are you from?
-i'm fom korean
-anaaaaaaaaaam yaşasın korelimisiniz allahım inanmıyoruum yaşasın
tabi koreliyim deyince bi korece selam çaktım ben havalı
-anneyongseyo havalı
tabi bunların ağzı bikarış açık kaldı korece selam verdiğimi duyunca birden korece konuşmaya başladılar benimle
-.....!
ben kaldım öyle tabi onların gülen suratta benden foss diye bi ses çıkınca düştü birden nasıl olduğunu tahmin edebilirsiniz gülen sonra işte ben bunlara bişeyler anlatmaya çalıştım ama yarı ingilizce yarı türkçe birazda korece bilgimi katarak ama bikere hayal kırıklığına uğradılar ya fazla iletişim kuraamdık yani gülen bide ben orada çabalarken annem gülme krizine girdi. rezil oldum yani ağlama uluslar arası rezil hemide gülen
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPaz Ağus. 22, 2010 7:40 pm

gülen gülen gülen bende bir keresinde stajdan gelirken metroda bir bey gördüm. çekik gözlü ve metroda yanımda. birlikte indik metrodan ve ben onu göz hapsine aldım bir kere nerede olduğumu bilmiyorum peşine takıldım acaba neyce konuşacak diye gülen telefonla konuşuyordu bu arada. ama ben duyamadım neyce konuştuğunu. merdivenler bitti ve ben birden kendime geldim bir baktım 45 dakikalık yolum var yanlış yöne gitmişim ve çok fazla bilmiyorum indiğim yeri gülen bir korku bir panik adamı gözden kaçırdım. eve gelince anneme anlattım kadın dedi onların yüzünden bir gün evin yolunu kaybedeceksin kızım gülen çok komikti ne konuşabildim nede selam verdim ama 45 dakika yürüdüm gülen gülen gülen
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPaz Ağus. 22, 2010 11:44 pm

gülen yalnız konu koreli misafirlerden korelilerle olan anılarımıza doğru kaydı haha gülen
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 3:46 am

Çok şekersiniz kızlar ya....Beni cidden çok güldürdünüz Allah'ta sizi güldürsün emi........Aslında bende olsam farklı olmazdı yani.Ama bir avantajım vardı biz direkt görüşmedik misafirlerimizle önce Esma'nın arkadaşına gelmişler onlarda bizi anlatmışlar birazcık bildiğimizi Koreceyi yoksa ilk karşılaşsak aynı olurdu bir merhaba diyim derken Korece sorulara boğulurduk heralde ve rezil olmamız kaçınılmazdı.Biz biraz konuşuyoruz ama tam olarak ne şekilde konuşmamız gerektiğini bilemiyoruz onlarda üç şekilde konuşuyorlar biz her şekilde konuşuyoruz ama çok etkilendiler bizden görmeniz lazımdı.Ve sonunda ne dediler biliyormusunuz?(sizi bize tanrı gönderdi ramazan hediyesi olarak) dediler ve bize defalarca teşekkür edip memnun olduklarını söylediler ve çok hoş bir ramazan hediyesi oldu bizim içinde.Ben hala o günün mutluluğunu ve şokunu yaşıyorum.Sormam gereken o kadar çok soru varken hiç biri aklıma gelmedi sadece merak ettiğim birşey vardı onu sordum.Dedimki(siz dizilerde görüyoruz hep yerde yatarken yatak filan sermeden bir battaniye yada bir çarşafın üzerinde yatıyorsunuz acaba bu rahatsız etmiyor mu? soğuk olmuyor mu yerde yatmanız) diye.Ama dedilerki bizim evlerimiz yerden ısıtmalı olduğu için çok rahat.İnanmıyorum kendime tek bu soru geldi aklıma ve onca saat zaman geçirmemize rağmen bunu sordum.A.a neyse tekrar geleceklerine söz verdiler ramazandan sonra eşimle geliriz dedi Kyunmi.O zaman ne var ne yok sorarım heralde.Birde onları gezdiremedim bu sefer bir daha geldiklerinde tarihi yerleri hep gezdiricem inşallah.Onlarda çok seviyorlar tarihi yerleri gezmeyi ve ramazan olduğu için biz çok yoğunduk yeterince ilgilenemedim.Neyse bir dahaki buluşmamızda daha tecrübeli oluruz bu sefer sürprizdi.: grup
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 11:07 pm

amin ablacım:)
bidahaki gelişlerinde bizede haber verde bizde sorularımızı sıralayalım burada gülen bu şekilde bizimde merakımız gitmiş olur
e$$ra
Üyeler
Üyeler
e$$ra

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 11:12 pm

hahahahaha kop yhaaaaaaa elinde sözlük taşı
e$$ra
Üyeler
Üyeler
e$$ra

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 11:13 pm

chat girseneeeeee
bilginar
Coordinatör
Coordinatör
bilginar

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptySalı Ağus. 24, 2010 4:09 am

Abla çok kıskandım yaaaa ama evet bir daha gelirlerse sen bize önceden söyle bizde birkaç soru hazırlayalım gülen
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptySalı Ağus. 24, 2010 5:52 am

İnşallah canım zaten Bir daha geleceklerine söz verdiler.Bu kez haber verirler geleceklerini ve ben hepinize haber veririm ve konuştururum sizinle merak etmeyin gerek telefonda gerekse msn de görüştürürüm.gülen
Snow Queen
Moderatör
Moderatör
Snow Queen

MesajKonu: Geri: Kore'li Misafirlerim   Kore'li Misafirlerim EmptySalı Ağus. 24, 2010 9:12 pm

msnde canlı canlı görelim bence gülen

Kore'li Misafirlerim
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki