SS501
Sitemize Hoşgeldiniz

SS501 HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Karşında Seni Duyan Ve Söylediğin Herşeyi Sahibine İleten Bir Duvar Var O Duvara Ne Diye Haykırırdın?

YazarMesaj
denizgözlü
ADMİN
ADMİN

Başak Mesaj Sayısı : 2909
Lakap : zek

MesajKonu: Karşında Seni Duyan Ve Söylediğin Herşeyi Sahibine İleten Bir Duvar Var O Duvara Ne Diye Haykırırdın?   Salı Haz. 22, 2010 8:56 am

İlk ben başlayım yine.Ben SS501 duy bizi diye haykırırdım.
leyloş
Moderatör
Moderatör

Koç Mesaj Sayısı : 480
Lakap : leyloş

MesajKonu: Geri: Karşında Seni Duyan Ve Söylediğin Herşeyi Sahibine İleten Bir Duvar Var O Duvara Ne Diye Haykırırdın?   Salı Haz. 22, 2010 3:57 pm

kim hyun joong duy bizii diye haykırırdım

bilginar
Coordinatör
Coordinatör

Koç Mesaj Sayısı : 1407
Lakap : kyu jong delisi

MesajKonu: Geri: Karşında Seni Duyan Ve Söylediğin Herşeyi Sahibine İleten Bir Duvar Var O Duvara Ne Diye Haykırırdın?   Salı Haz. 22, 2010 4:25 pm

Kim Kyu Jong iyi ye ve kendine dikkat et derdim sakın ağlama bir daha ve sonra seni seviyorum derdim herhalde. :oops:

BİTANEM:HER GÜN DOĞUMUNDAN GECE YARISINA KADAR SADECE SENİ DÜŞÜNÜYORUM:D SENİ DÜŞÜNMEK BİLE BENİ MUTLU EDİYOR. TANIŞMASAKTA, UZAKLARDA OLSAN DA SEN HER ZAMAN BENİM DİĞER YARIMSIN. ОБИЧАМ ТЕ. SARANGHE YO KYU JONG OPPA

En son bilginar tarafından Cuma Haz. 25, 2010 4:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
türkiye_kore
Üyeler
Üyeler

Yay Mesaj Sayısı : 24
Lakap : Kuralcı romantik

MesajKonu: Geri: Karşında Seni Duyan Ve Söylediğin Herşeyi Sahibine İleten Bir Duvar Var O Duvara Ne Diye Haykırırdın?   Salı Haz. 22, 2010 6:20 pm

SS501 siz benim her şeyimsiniz, hayatımsınız... Derdim=)

Karşında Seni Duyan Ve Söylediğin Herşeyi Sahibine İleten Bir Duvar Var O Duvara Ne Diye Haykırırdın?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EY SEVGİLİ SENİ SEVMEK VARYA
» DADAİZM - SÜRREALİZM
» Yıldız Usmonova - Diledim
» AğıR nickLeR
» Canlı sunum, web karakter, insanlı karşılama, konuşan site, hareketli web (yaoti.com/tr)