SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Sitemize Hoşgeldiniz
SS501
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler

+9
korekolik
leyloş
Admin
ss501korea
Belgüzar
bilginar
denizgözlü
şeyda inci
hacer :)
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
şeyda inci
Üyeler
Üyeler
şeyda inci

SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler   SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:46 pm

Havuz kapısından Ki Bum çıkagelmişti.
Kyu:Ne arıyorsun burada?
Ki Bum:Siz ikiniz tek başınıza ne yapıyordunuz?
Kyu:İlk ben sordum.
Ki Bum:Eylül nasıl öpmesine izin verdin?
Tam Kyu Jong üstüne gidiyordu ben durdurdum.
Ben:Kim Ki Bum seni ilgilendirmez.Niye karışıyorsun?
Kyu Jong :Sen onu bırak bu saatte o kapıdan neden geldin?
Ki Bum:Hyung'larla takılırken yokluğunuzu farkettim.vee...
Kyu J.:Hepsi bu mu?
Ki Bum:Bu öpüşmenizden diğerlinin haberi var mı?
Kyu J.:Ne demek istiyorsun sen?
Ki Bum şunu diyorum Eylül'den uzak dur yoksa...
Kyu Jong :Yoksa ne ?
Ben sadece onları izliyordum.Kyu Jong sonra Ki Bum'a vurmaya başladı.Ev darmadağın olmuştu.Birbirlerine durmadan vuruyorlardı.Ayırmaya çalışıyordum.Ama beni hiç takmıyorlardı.Sonra kapı açıldı.Bizimkiler sesi duyup koşarak salona geldiler.Onları ayırdılar.Sonuçta erkek gcü ikisinide ayımaya yetti.
Hyung Jun:Neler oldu burada?Heryer kan olmuş.
Hyun Joong:Eylül korkma canım biz geldik.Tamma canım korkma biz buradayız.
Şöyle kendime bir baktım.Yere oturmuşum titriyorum.Başımda Hyun Joong vardı.Sonra aynı anda Kyu Jong ile Ki Bum geldi yanıma..Hyun Joong onlara çok kötü bakış attı."defolun gidin" dercesine.Hyun Joong beni kucağına aldı.Odama götürdü.Yatağıma yatırdı.Sonra alnımdan öptü."iyi geceler"dedi.
Kyu Jong ile öpüşmüştük.Ve beni sevdiğini söyledi.Şimdi ne olacak devam mı edicek? yoksa böyle bir aşk yaşanmıyacak mıydı? Belki de birbirimizi uzaktan sevicektik.Peki ne olucaktı şimdi.
Sabah kalktım.Aşağı indim kahvaltı hazırladım.Sonra bizimkileri kaldırmak için yukarı çıktım.Koridorda bağırıyordum.Bir yandan da yürüyordum."Beyler haydi kalkın!!! Hey!!!! haydi kalkın kahvaltı hazırrrrrrrrr!!!Bugün dans provası var.iyi beslenmeniz lazım.Yoksa dans ederken güçten düşersiniz. HAYDİİİİ!!!"Sonra kapı açıldı tam bakıyordum.Bir el beni kolumdan çekti.Bir baktım Kyu Jong...
Ben:Çok korkuttun beni.
Kolum acımıştı kolumu ovuşturdum.
Kyu Jong:Acıttım mı?
Ben:Evet.Niye beni bu şekilde oda çektin?Normal de çağırabilirdin.
Kyu Jong:Şeyyyy!!!! Dün gece için verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.Bu arada dün hakkında ne düşünüyordun?
BeN:Hangi konu hakkında???
Benu dedikten sonra Kyu Jong elimi tuttu.
Kyu Jong:Hangi konu hakkında olduğunu iyi biliyorsun.
Ben:Gerçekten ne demeye çalışıyorsun?Anlamadım.
Kyu Jong:İlla söyletceksin.SEni seviyorum demiştim.... Sonra......
Ben:Heeeee tamam anladım.
Devam etseydi çok utanırdım ki oda böyle birşey olacağını farketti. Güldü.
Ben:Benimle oynama .Lütfen!!!
Kyu Jong :Seninle oynamıyorum.Dün akşamki duygularım,hislerim, hepsi doğru...Seni gerçekten seviyorum.Bana ayrı bir tat veriyorsun.Aroman ne senin? bunu dedikten sonra güldü.Öyle bakıştık
Kyu Jong:Eeeeee!!
Ben:Ne eeeee??
Kyu Jong:Sen?
Ben:Kyu Jong bunu sonra konuşalım mı?
Kyu Jong :Amaa....
Ben:Kyu Jong lütfen.
Kyu Jong :Beni sevimiyorsun değil mi ?Ve bunu söyleyemiyorsun.Sen Hyun Joong'u seviyorsun değil mi?
Ona yaklaştım.Belinden sarıldım.Başımı kalbinin üstüne koydum.Çok hızlı atıyordu.Başım göğüsüne yaslı konuşuyordum.
Ben:Sadece bana zaman ver, ne olur bana baskı yapma lütfen .Şu an ne kadar baskı altındayım bilemezsin.Bir de sen bunu bana yapma.
Sonra koridorda bizimkilerin sesi yükseldi.
Young Saeng:Biz kalkınca Eylül gitti galiba.
Sonra kapı tıkladı.
Hyung Jun:Kyu Jong hadi biz aşağı iniyoruz.
Kyu Jong:Tamam bende geliyorum birazdan..
Ben :Sen çık ben de birazdan gelirim.
Kyu Jong çıktı.5 Dakika falan bekledim.Sonra aşağı indim.
Jung Min:Neredeydin?
BeN:Banyodaydım.Kirli çamaşır falan var mı diye baktım.
Jung Min:Tamma biz de az önce indik.Hadi gel otur.
Kahvaltı yaptıktan sonra giyindik.Arabaya bindik.Provanın yapıldığı yere gittik.İçeri girdik.Kafeteryada U-Kiss grubu vardı.Ki Bum bizi görünce kafasını kaldırdı.Bİze baktı.HYun JUn oraya yönelince biz de yöneldik.
Hyung Jun:Herkeze selam
Ki Bum:MErhaba abi sizin prova bugün müydü?
Hyung Jun:Evet kadeşim.
Ki Bum:Eylül nasılsın?
Ben:İyiyim seni sormalı.
Ki Bum:Uğraşıyoruz işte.
Ben: Hımm!! O zaman bize müsade iyi oturmalar.Hadi beyler gidelim.
Yürürken Hyun Joong yanıma geldi.
Hyun Joong:Niye onunla konuşuyordun?Beni kızdırmak mı amacın?
Ben:Hyun Joonn seni kızdırmak isteyim ki ? ayrıca Ki Bum ile neden düşman olayım.Sonuçta bizim babynin kardeşi.Herkez hata yapabilir.O günden sonra beni rahatsız etti mi?
Hyun Joong:Hayır etmedi. Eylül ben seni korumaya çalışıyorum.
BEn:Nedense bu herkez yapmaya çalışıyor ama bunu yaparken beni de kırıyorsunuz.
Hyun Joong:Ama....
BeN:Ama ne? Hyun Joong bana emirler verip duruyorsun.Bu bana yaptıklarını sevdiğin kıza yapta en azından kıza bir işaret olur belki.
Hyun Joong:Şuan yapıyorum .Ama o bir türlü anlamak istemiyor.
Ne demek istiyordu?Onu dedikten sonra yanımdan gitti.
Prova salonuna girdik.Bizimkiler dans ederken ben bir köşe oturdum düşünüyordum.Hyun Joong ne demek istiyordu?O kolyeyi yoksa bana mı almıştı?Yok canım bana kızdığı için o sözleri söyledi.Öyle yere bakıp düşünüyordum.Sonra Hyun Jun yanıma geldi.Bir elinde havlu diğer elinde su vardı.Yanıma oturdu.
Hyung Jun:Teşekkür ederim.Neden? diyeceksin şimdi.Kardeşime düşmaz olmadığın için ona resmi de olsa selamına karşılık verdiğin için
Ben:Böyle söyleme herkez hata yapabilir.O gün ilk ve sondu.Sen hiç tasalanma bundan sonra da Ki Bum'la aramız iyi olucak.Tabiiii onunla aramızın iyi olması onun elinde olan birşey.
Hyung Jun:Canım benim ne kadar anlayışlısın.Buraya oturmuş ne düşünüyordun öyle?Anlat bakalım.
Ben:Salona doğr yürümeye başladığımızda Hyun Joong yanıma geldi.KOnuşuyorduk.Bana çok kızdı.Ben de ona sinirlendim.Bana durmadan emir veriyorsun.Bu bana yaptıklarını sevdiğin kızada yapta en azından işaret olur dedim.Oda ben zaten o dediğini şuan yapıyorum ama sevdiğim kız bunu bir türlü anlamıyor dedi.
Hyung Jun öyle kaldı.
Ben:Hyung Jun Hyung Jun!!! Hişşşşş!!!
Hyung Jun:Demek öyle dedi.
Ben:Evet aynen böyle dedi.Ne demek istedi onu düşünüyordum işte.
Hyung Jun:Eylül sen akıllı kızsın ne demek istediğini gayet iyi anlamışsındır.Ama bunu kabullenemiyorsun.Böyle birşey olmasından korkuyorsun.
Ben:Hyung Jun böyle deme.
Hyung Jun:Ne diyim ?Eylül Hyun Joong'un sana olan ilgisini herkez anladı.Hatta biliyor.Ama nedense sen anlamak istemiyorsun.
Ayağa kalktım.Lavaboya gittim.Elimi yüzümü yıkadım.Aynaya baktım.Konuştum kendi kendime.En kısa zamanda Hyun Joong ile konuşmam lazım.Acaba Kyu Jong'da biliyor muydu?Ama Hyun Jun herkezin bildiğini söyledi.O zaman Kyu Jong'da biliyor.O zaman ilk Kyu Jong ile konuşmam lazım.
Prova bitti.Bizimkiler giyinmeye gitti.Ben de Kyu Jong ile neler konuşacağımızı kafamda kuruyordum.Bizimkiler sonunda giyindi.Dışarı çıktık.
Ben:Kyu Jong eve gittiğimiz zaman senin konuşmam gerekiyor.
Bana şaşırmış bakıyordu.Kafasını sallayarak"tamam"dedi..Otoparka doğru yürüyorduk ki...Ki Bum geldi.
Ki Bum:Eylül seninle konuşabilir miyim?
Bizimkilere baktım.Hyung JUn kafasını sallayarak onayını vermişti.
Ben:Tamam konuşabiliriz.
Ki Bum koluma girdi.Çok güzel şelalesi olan bir yere götürdü.
Ben:Bizimkilerden çok uzaklaşmayalım.
Ki Bum:Yok fazla değiliz burdan dümdüz yürüdüğümüz zaman açık otoparka gidebiliriz.Bak hatta ordalar.
Bana döndü.
Ki Bum:Şeyy Eylül biliyorum.O gün hakkında senden özür dilemedim.Çok utanıyorum.Ama aklım başımda değildi.Biraz sarhoştum.Senden çok özür diliyorum.
Ben:O günü unuttum.Annenide mahcup ettin bu konuda.Asıl git annenden özürdile.Kadıncağız benden özür dilerken ne yapacağını şaşırdı.
Ki Bum:Doğru haklısın....Şeyyy! o günün telafisi olarak seni yemeğe çıkarmak istiyorum.
Biraz ona baktım.Dudaklarım biraz kulaklarıma doğru gerildi
BeN:Bu bir çıkma teklifi mi?
Biraz utandı.Güldü.
Ki Bum:Sanırım.Cevabın ne?
Ben:Bir şartla kabul ederim.
Ki Bum:Şartın ne?
Ben:Hani geçen akşam bizi Kyu Jong ile o halde gördüğünü kimseye söylemiceksin.Ve Unutmanı istiyorum.Çünkü gerçekten aramızda birşey yok.
Ki Bum tam cevap veriyordu.Hyun Joong geldi.Kolumdan tuttu."Haydi gidiyoruz."
Ben:Bir dakika bekler misin?Ki Bum 'la birşey konuşuyorum.
Kulağıma yaklaştı.Dişlerini sıkarak."Bana bak beni kızdırmadan benimle gel yoksa elimden kaza çıkacak" Ona baktım."bu senin kızmamış halin mi ?"dedim."Bekle geliyorum."
Ben:Ki Bum sonra konuşalım mı canım???
Ki Bum:Sorun olmaz kendine iyi bak.Sonra konşuruz bir ara baş başa....
Ki Bum yanımızdan gittikten sonra Hyun Joong kolumu öyle bir sıktı ki kolum kırıldı zannettim.Bir tane suratına tokat attım.
Ben:Ne yapıyor sun?Canımı yaktın.
Hyun Joong :Asıl sen ne yapıyorsun?
Ben:Bana mı soruyorsun?Ne hakla.
Suratı buz gibi oldu.
Hyun Joong:Ben senin patronunum tamam mı?
Ben:Patronumsun he tamam efendim hemen vazifemin başına geçiyorum.
Yürümeye başladım.Arkama bile bakmadan yürüyordum.Boğazımda düşümler katmer katmer artmıştı.Biri dokunsa ağlayacaktım.Hyun Joong arkamdan seslendi.
Hyun Joong:Eylül............Eylül bekle beni .Yanlış anladın.
Arkamdan koştu.Yine aynı kolumdan tuttu.Ona doğru döndüm.
Ben:Bırak kolumu.Bana niye acı veriyorsun?
Hyun Joong:Eylül yapma böyle çok üzülüyorum.Beni yanlış anladın.
Ben:Nesini yanlış anlıcam.Aksine aklımı başıma getirdin.Kırk yıllık düzeni bozmaya çalıştım.Patronla işçi arkadaş olamazmış bunu anladım.Patron her zaman ki gibi işçisini ezmeye çalışıyor.
Hyun Joong:Eylül sadece.............
Ben:Sus konuşma sesini duymak istemiyorum.Seni görmek istemiyorum.Konuşma tamam mı koşma.. Diye bağırdım.Ağlayarak koştum. Hyun Joong da arkamdam koşuyordu."Eylül BEKLE" Hiç duymadım.Devam ettim koşmaya..İlerde karşıdan karşıya geçicektim.Tam çaprazımda 10 metre ilerisinde bizimkiler vardı.Ben hala koşuyordum.Ne ışıklara ne de sağa sola baktım.Direk karşıda kaşıya koştum.Korna sesleri öttü.Hyun Joong çığlık attı.
Hyun Joong:EYLÜLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!
Ben ise sadece gökyüzüne bakıyordum. Aklım ,kalbim,bedenim boş bir karanlıkta hiçbirşey göremiyordum.Sadece insan sesleri ve o ses herzaman duyabileceğimi zannettiğim ses....Baktığım heryerde gözlerini görmek istediğimi zannetiğim insanın sesi Kyu Jong'un sesi.....
Kyu Jong :Eylül Eylül gözlerini aç gözlerini aç haydi aç....
Ardından kızların sesi koskoca SS501 grubu .....5 tane yakışıklısı olan grubu görmüşlerdi.Tabi çığlık atıcaklardı.
Beni kim düşünüyordu ki
KİM ????????

8. BÖLÜM SONU
To Be Continued

YAZAN:Şeyda İNCİ
şeyda inci
Üyeler
Üyeler
şeyda inci

MesajKonu: Geri: SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler   SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:47 pm

Young Saeng ile Hyun Joong "açılın "diye bağırdıkça.kızlar daha fazla çığlık atıyorlardı.
Jung Min:Neyi bekliyoruz?
Biri beni kucağına aldı.
Hyung Joon:Tamam canım seni hastahaneye götürüyorum.
Beni kucağına alan Hyung Joong'du.Gözlerimde yaşlar kalmıştı.Biri silerkenken öbürüde kollarımı siliyordu.
Young Saeng:Çok kan akıyor.
Baygındım.Gözlerim kapalıydı ama bilincim yerindeydi.

Gözlerimi açtım herkez uyuyordu.Kolum alçıdaydı.Yine aynı kolum.Hyun Joong'un tuttuğu kolum.Sol kolum.Sanırım kırılmıştı.Ağrıyordu.Saate baktım.Sabahın 6 'sıEtrafıma baktım.Hyun Joong gözlerini açmıştı.Bana baktı.Karnıma ağrılar girmişti.Tam ağrı değildi.Kyu Jong'un beni öptüğü zaman da aynı ağrı vardı.Be sefer Hyun Joong'un gözleriyle ağrıtmıştı.Sonra başıma ağrı geldi.Elimi başıma götüriyim dedim.Kafamda sargı vardı.Hyun Joong yerinden kalktı.O kalkış herkezi uyandırmaya yetti.
Hyun Joong:Yat canım.Kıpırdama.
Bizimkiler başıma geldi.
Kyu Jong:Bizi çok korkuttun.
Young Saeng:Ben daha çok korktum.
Güldük.Canım benim beni güldürmeyi başarmıştı. Sonra kahvaltı geldi.
Ben:Young Saeng yememde yardım edermisin?
Young Saeng:Tabi canım.
Sonra kapı açıldı.Gelen U-Kiss grubuydu.Hyung Joon ayaklandı.
Ben:Hoşgeldiniz.
Ki Bum:Hoş bulduk.Geçmiş olsun.Nasıl olay.
Ben:Hiç sorma..... Güldü.
Ki Bum:Tamam sormayalım.
U-Kiss grubunun diğerleride geçmiş olsun dedi.Hyun Joong gözlerini Ki Bum'a dikmiş bakıyordu.
Ki Bum:Ağrın var mı?
Ben:Biraz var...
O gün U-Kiss grubu yanımdan hiç ayrılmadılar.Akşama kadar konuştuk.Güldük.Sonra taburcu oldum.Kafamdaki sargıyı çıkartıp bant yapıştırdılar.Aynaya baktım.Alnımın köşesine dikiş atılmış.
Doktor:Bir daha olmasın.Kafandan çok kan akmış.Ne yapıcağımızı bilemedik nerdeyse.Kafan çok kötü yarılmış.Dikkatli ol.Şimdi eve gidince yatıcaksın.Bol bol vitamin alıcaksın.Özellikle üzüm ye.Kan yapar.Siz de boş boş bakmayın kıza iyi bakın.
Kyu Jong:Merak etmeyin ona çok iyi bakıcam.
Hyun Joong:Biz de bakarız.
Sonunda eve gelmiştik.Beni odama çıkarmışlardı.Uyumuş öyle kalmışım.Sabah kalktım.Balkona çıktım.Bizimkiler havuzun başında eğleniyorlardı.Hyun Joong havuza girmiş yüzüyordu.Young Saeng de ayaklarını sokmuş.Havuza girebilme çabaları gösteriyordu.Aşağı indim.Havuzun başına gittim.
Young Saeng:Kimi görüyorum.Prensesim güzellik uykusundan kalkmış.
Hepsi bana baktı.
Hyung Joon:Bugün daha nasılsın?
Ben:İyiyim.Siz ne yapıyorsunuz?
Hyun Joong:Yüzüyoruz. Ardından su fışkırttı.
Ben:Dur yapma.
Jung Min:Hyun Joong ne yapıyorsun?Kızın alçısına gelecek.
Hyun Joong:Aahh!! unuttum.Özürdilerim.
Ben:Önemli değil.Kahvaltı yaptınız mı?
Hyung Joon :Yok daha yapmadık.
Ben:İyi o zaman ben kahvaltıyı hazırlamaya gidiyorum.
Kyu Jong:Dur.Sana yardım ediyim.
Ben:Olur!!! Zaten onunla konuşmam gerekti..Mutfağa gittik.Çay koydum.Kyu Jong Ramyun(kore yemeği özellikle liderimizn çok sever bu yemeği) hazırlarken ben oturmuş onu izliyordum.
Kyu Jong :Benimle ne konuşacaktın?
Ben:Kyu Jong bana dürüst olucaksın tamam mı?
Kyu Jong:Tamam
Ben:Hyun Joong'un benden hoşlandığını biliyor muydun?
Kyu Jong öyle düşündü.
Ben:Cevap bekliyorum.
Kyu Jong:Evet .............Biliyordum........
Ben:Ve bana gelmiş aşkının gerçek olduğunu söylüyorsun..Bu mu senin aşkın?Bana niye söylemedin?
Kyu Jong:Korktum Eylül seni kaybetmekten.Beni önceki kız arkadaşım gibi terketmenden korktum.
Sustum.Ve düşündüm.Acaba niye korkmuştu.?Kahvaltı masasını hazırladık.
Ben:Bizimkileri çağırıyorum.
Havuz başına gittim.
Ben:Heyyy! Beyler hadi kahvaltı hazır.Jung Min çok güneşlendin.Sonra güneş başına geçicek.
Jung Min:Tamam tatlım kalkıyorum.
Geldi kolunu omuzuma attı.Hepsi giyinmeye gitmişlerdi.
Kyu Jong:Ben de giyinmeye gidiyorum.
NE????? Giyinmeye mi gidiyordu?Kyu Jong bana yarı çıplak mı yardım etmişti.? Aaahhh bunu nasıl farkedemedim.Kahvaltı masasına oturdum.Bizimkileri bekledim.Hyun Joong indi.
Hyun Joong:Bizi niye bekeldin? Başlasaydın.
Hiç sesimi bile çıkarmadım.
Hyun Joong:Konuşmuyoruz galiba
Ben hala susuyordum.Young Saeng indi.
Young Saeng:Neler kaynatıyorsunuz bakalım?
Ben:Birşey kaynattığımız yok...Öyle oturuyorduk.
Young Saeng:Hımmm Neyi bekliyorsun?.Başlasana
Hyun Joong:Ben de dedim ama beni dinlemedi.
Ben:Sizi bekledim.Hep beraber başlayalım istedim.
Young Saeng:Hehhh işte onlarda iniyor.Başla sen hadi .Bayanlar önden.
Ben:Niye bu kadar ısrarcısınız?
Jung Min:Canım çabukcak iyileşmeni istiyoruz.
Bunu duyduktan sonra Hyun Joong'a baktım.
Ben:Ahhh taib nasıl utunuturum.Patronlarımsınız siz benim.
Hyung Joon:Ne demek şimdi o?
Ben:Yok birşey anlayan anladı.
Hyun Joong sofradan kalktı.
Jung Min:Nereye gidiyorsun?
Hyun Joong:Yukarı odama çıkıyorum.
Jung Min:Eeee kahvaltını yapmadın.
Hyun Joong:Yemicem.İştahım kaçtı.
Hyung Joon:Ne oldu bu çocuğa???
Young Saeng:Ne olduysa bu günlerde oldu.
Hyung Joon,Young Saeng ve Jung Min kendi aralarında konuşurken.Kyu Jong ile ben susuyorduk.Birbirimize bakıyorduk.Kahvaltımızı yaptık.Dışarı kapının önüne gittim.Çimenlere oturdum.İnleyen bir ses duydum..İlerledim baktım ki 5 tane yavru köpek yavruları hemen yanında anneleri vardı.Ağızı açıktı.Sanırım ölmüştü.Hemen eve koştum.Hyung Joon !!!Hyun Joon!!!!!
Hyung Joon:Ne oldu? bu ne telaş.Nefes nefese kalmışsın.Kendini yormıcaktın biliyorsun değil mi?
Ben:Beni bırak şimdi.Kapının önünde annesi ölmüş 5 tane yavru köpek var.
Hyung Joon:Gerçekten mi ?
Ben:Evet!!!!!
Hyung Joon:Hadi göster bana
Ben:Gel benimle. Hyung Joon'u götürdüm köpeklerin yanına.
Hyung Joon:Aaaaaa!! kıyamam bunlara.
Ben:Veterinere götürmemiz lazım.
Veterinere gittik.Köpeklerin uzun zaman bakıma ihtiyacı olduğunu söylediler.Biz de bu bakımı onlara gösteremezdik çünkü çok yoğunduk onlarla ilgilenemezdik.Sonra veterinerden çıktık. Hyung Joon öyle kaldı.
Ben:Hyung Joon ne oldu?Nereye bakıyorsun öyle??
Kafamı çevirdim .Bir bayan bize doğru yaklaşıyordu.Hyung Joon elini kaldırdı.Ve işaret parmağı ile onu gösterdi.
Ben:Hyung Joon ne oldu? Ne gördün?
Hyung Joon:O bize doğru ge ge gelen kı kız.....!!!!
Ben:Hyung Joon hiç birşey anlamadım.
Hyung Joon:Bize doğru gelen kız Kyu Jong'un eski sevgilisi.Buraya doğru geliyor.Görmemezlikten gel.Dön arkanı dön!!!
Hiç birşey anlamadığım halde Hyung Joon'un dediği kız yanımıza geldi.
Hyung Joon bu sen olamazsın?
Hyung Joon:A aaaa melesef bu ne tesadüf
Baby ne kadar komikti.Hiç de rol yapamıyordu. Sonra kız bana baktı."Merhaba ben Park Yeon Ji"
Ben:Memnun oldum.
Park Yeon Ji:Hayranlarınızın söylediği kadar güzel değilmiş.
Hyung Joon:Bu bizi ilgilendirir.Biz Eylül'ü beğeniyoruz.Onun kalbinin ferahlığını seviyoruz.Ve bize böyle bir kız lazımdı ki çok şanslıyız.Eylül bizi buldu.
Ben onları dinlerken Park Yeon Ji kendini beğenmişliğinden övünüyordu.
Yeon Ji:Hyung Joon Kyu Jong nasıl?
Hyung Joon:Bana mı soruyorsun? Lütfen gider misin?işimiz var.Seninle boş vaktimizi bile geçiremeyiz. Şuan köpeklerimizle ilgileniyoruz.Kendine iyi bak yada bakma bizi ilgilendirmiyor.
Hyung Joon koluma girdi.Arabaya doğru gittik.
Ben:Çok ağır konuştun.
Hyung Joon:O bunun daha fazlasını haketti.Kyu Jong'a neler yaşattığını bilmiyorsun.
Ben:Ne yaptı ki?
Hyung Joon:Anlatıcağım. Ama bugün yaşananlardan evde en ufak birşeyden bahsetmek yok.Özellikle Kyu Jong ile Hyun Joong duymuyacak
Ben:Tamam kimseye anlatmıcam.
İyi de Hyun Joong ile ne alakası vardı ? Çok merak etmiştim.
Hyung Joon:Burada olmaz.Gel şurada ki cafeye girelim.Orada dondorma yeriz.
Cafeye girdik.Bir yere oturduk.Garson geldi.
Garson:Buyrun hoşgeldiniz.
Hyung Joon:Bize vişneli,ahududulu,böğürtlenli ve vanilyalı olan iki tane dondurma.
Garson:Yanında içecek alır mısınız?
Hyung Joon:Eylül canım başka birşey istermisin?
Ben:Su
Garson:Hemen getiriyorum.
Ben:Evet Hyung Joon Kyu Jong Hyun Joong ve Yeon Ji arasında sorun ne?
Hyung Joon:Hımmm Geçen sene Kyu Jong ve Yeon Ji çıkıyorlardı.Kyu Jong Yeon Ji 'yi bizimle tanıştırdı.Sonra Yeon Ji hep bizim eve gelmeye başladı.Genellikle Kyu Jong'un haberi olmadan gelirdi.Bir gün biz markete gittik. Young Saeng ve Hyun Joong evde kalmışlardı.Sonra marketten geri dödüğümüzde.Kapıyı açtık.Yeon Ji Hyun Joong'un üstüne gidiyordu.Yeon Ji bizi gördüğünde ise Hyun Joong'u dudaklarından öpmüştü.O sıra Kyu Jong içer girdi.Onları öyle görünce çılgına döndü.Eve kıyamet kopmuştu.Hyun Joong kızı itmişti."Ne yapıyorsun sen "diye bağırmıştı.Ama çok geçti.Kyu Jong çontan onları o halde görmüştü.Hyun Joong Kyu Jong'u gördü."Kyu Jong açıklayabilrim" dediYeon Ji Kyu Jong'a sarılmaya kalktı.Kyu Jong onu ittikten sonra yumruklar konuştu.Anca ayırabildik.Kyu Jong "nasıl böyle birşey yapabilirsin "dedi Hyun Joong kendini açıklayacaktı ama Kyu Jong izin vermedi.Onlar tartışırken Yeon Ji çoktan ortalıktan kaybolmuştu.
Hyun Joong:Gördün mü ?Seni seven kız önce arkaşına sarktı ondan sonra kaçtı. dedi.Sonra Kyu Jong çok özürdiledi. Ondan sonra o kızla bir daha hiç karşılaşmadık Taki bugüne kadar.
Ben:şimdi anlıyorum
Hyung Joon:İşte böyle Eylülcüm....Dondurmanı yediysen gidelim mi?
Ben:Olur gidelim.
Eve gittik.Bizimkiler yastık savaşı yapıyordu.
Hyung Joon:Heyyyyyy!!! bizden habersiz oynuyorsunuz heaaaa!!!!
Kyu Jong:Jung Min'i kimse yenemiyor ki.Sen gelsende birşey değişmez yani
Jung Mİn:İstersen seninlede yaparız.Tabi yenilmek istiyorsan.
Jung Mİn yastığı Hyung Joon'a attı.
Hyung Joon:Sen şimdi görürsün.
Ben:İncitmeyin bir yerinizi.
Young Saeng:Yok birşey olmaz canım onların her zaman yaptığı şey bu
Kyu Jong:Hadi Jerry hadiiii!!!!
Hyun Joong:Bence yine Tom yener.
Mutfağa gittim.Jung Min "Ahhhhhh!!!" diye bağırdı.Salona koştum.
Ben:Ne oldu?
Hyung Joon:Yendim ne olacaktı.
Ben:Korktum.Jung Min öyle bağırınca.
Jung Min bacaklarını yukarı kaldırmış.
Jung Mİn:Formdan düşmüşüm.
Ben:Hayır bence düşmedin.Gerçeği söyliyim.Zaten En sexy En yakışıklı en karizmatik sensin.
Young Saeng ile Hyung Joon yüzü düştü.
Ben:Eee tabi geçici bir güzellik bu.
Kyu Jong:Bir öyle diyosun.Bir böyle diyorsun.Sen bunu hakettin.
Kyu Jong eline yastığı aldı.Sonra diğerleride aldı.
Ben:Sakın !!!!Bak sakın düşündüğümü yapmayacaksınız değil mi?
Bana doğru koştular.Bende ki kaçış tarzan kaçışı......Beni yakaladıktan sonra saçık başım herşeyim dağıldı.Kolumu unutmuşlardı.Alçıda olduğu için canım acımıyordu.Sonra kafama yastık geldi.Kafam sehpaya çarptı.
Ben:Aahhhh!!!!! Du... dur.. durun!!!!
Oturduğum yere kalktım.Elim kafamda.Elime baktım. kan vardı. Hyun Joong bana doğru geldi.Dizine çöktü.
Hyun Joong:Bakıyım.Dikişlerin patlamış kalk hemen hastahaneye gidiyoruz.
Kalktık.
Young Saeng:Bizde geliyoruz.
Hyun Joong:Yok biz gideriz.Geliriz.Siz evde kalın.
Arabaya bindik.Torbido gözünden temiz bez çıkardı kafama koydu.
Hyun Joong:Şunu kafana bastır.
Bana doğru geldi.Kafamın sağ tarafından eminiyet kemerinin ucunu aldı.O kısa süreli bakışma bana çok uzun geldi.Sonra taktı.Hastahaneye gittik.
Doktor:Nasıl oldu bu?
Hyun Joong:Yastık geldi başına.
Doktor:Kolunda sorun yok değil mi?
Ben :Yok acı sızı yok.
Doktor:Hmm iyi şu kafanı tekrar dikelim.Bu sefer narkozun etkisinde olmadığın için canın yanabilir.
BeN:Çok mu acıyacak?
Doktor:Eh iştee!!!Birazzz
Hyun Joong elimden tuttu.
Hyun Joong:Korkma ben yanındayım.
Doktor:Bak sevgilinde yanında....
Ben:Aa aama bir yanlış an......
Hyun Joong sözümü kesti.
Hyun Joong:Aahh evet sevgiliyiz.
Başta biraz canım yandı.Ama sonra acıya alıştım.Asıl acı tentirdiyotu sürdükten sonra oldu.O sıra Hyun Joong'da bağırdı.
,Ben:Haid ben bağırıyorum.Sen niye bağırıyprsun?
Hyun Joong:Bir an elimi köpek ısırdı zannettim.
Ona hafifçe vurdum.Aşk olsun.Özür dilerim.Dedim.
Hyun Joong:Önemli değil şaka yapmıştım.Ciddiye mi aldın?
Hastahaneden çıkana kadar ellerimiz biribirinden ayrılmadı..Sonra çıktık.Arabaya doğru gittik.Ellerimize baktım.Elini bıraktım.
Hyun Joong:Elini tutamaz mıyım?
Ben:Hyun Joong tabi tutabilirsin.
Elimi tekrar tuttu.Hatta iki elimi birden tuttu.
Hyun Joong:Eylül özür dilerim.o günkü konuşmalar için.Gerçekten çok öfkeliydim.İnan bana elimden bir kaza çıkmasından o kadar çok korktum ki.Sana zarar verseydim.Çok üzülürdüm.
Ben:Ben o anı unutmaya çalışıyorum.
Hyun Joong:Yalan söylüyorsun.
Ben:Unuttun mu? ben kaza geçirdim.Kafama da darbe aldım.Yani o anı ömür boyu unutulmuş olucakç
Hyun Joong kahkaha attı.Sonra Hyun Joong'un omuzundan doğru yeşil bir böcek geldi.Durdu orada.
Ben:Hyun Joong sakın kıpırdama.
Hyun Joong:Ne ne oldu.ne var???
Ben:Hemen de telaş yapıyorsun.Birşey yok.
Kısa süre etrafıma bakar gibi yaptım.
Ben:Aaaaaa omuzunda saç var.
Alıyordum ki omuzuna baktı.Keşke bakmaz olaydı.Hemen çığlığı bastı.Yerinde duramadı. Allah'ım yerlere yattım gülmekten.Ben oturmuş gülerken.Hyun Joong gördü.
Hyun Joong:Bak bak !!! bir de gülüyor.Sen şimdi görürsün.
Ben:Bak sakın kafam yeni dikişten çıktı.
Hyun Joong:Olsun ona bakarsan hastahanenin tam önündeyiz.Vakit geçirmeden tekrar dikilir.
Öyle arabanın etrafında koşuştuk.Durduk.
Ben:Hyun Joong yeter çok yoruldum.
Yere oturdum.
Hyun Joong:Bak bana tamam canım eve gidiyoruz.
Arabaya bindik Uyuya kalmışım.

9.BÖLÜM SONU

Yazan:Şeyda İNCİ
şeyda inci
Üyeler
Üyeler
şeyda inci

MesajKonu: Geri: SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler   SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:47 pm

Eve gelmiştik.Beni kucağına aldı.Benim gözlerim hafif açıktı.
Hyun Joong:Eve geldik canım.
Kapının ziline zorlukla bastıktan sonra....Kyu Jong kapıtı açtı.
Kyu Jong:Eylül'e birşey mi oldu?
Hyun Joong:Yok yolda uyuya kaldı.
Kyu Jong:Tamam geçin içeri..
Gözlerimi araladım.Yine U-Kiss evdeydi.Hyun Joong beni odama götürdü.Yatağıma yatırdı.Üstümü örttü.Alnımdan öptü.
Hyun Joong :İyi geceler tatlım....
Sabah kalktım.Sadece kuş sesi ve toprak kokuyordu.Koku ve ses evin bütün her yerini sarmıştı.Program doyasına göre yarın Japonya'da konser vardı.Ve konser için hazırlık yapmamız lazımdı.Bugünümüz dolu dolu geçicekti belli....Yukarı çıktım.Hazırlandım.İlk Jung Min'i kaldırıyım dedim kendi kendime...Odasının kapısını tıkladım.İçeri girdim.Yatakta bacakları bir yerde başı bir yerde yatıyordu.Gözlerinde güneşlik(Jung Min'inin uyurken taktığı şeyi hatırlayın) vardı.
Ben:Hişşş!!!! Jung Min uyannnnn
Jung Mİn:Iııııııııııhhhhh!!!! kimsin sen ???
Ben:Benim Eylül
Elini boynuma attı.
Ben:Dur Jung Min dikişlerim patlıcak.Hadi kalk yarınki konser için hazırlık yapmamız lazım.
Jung Min sürgün bir şekilde kalktı.Dudaklarını kıpırdatarak " pufff" dedi.Çocuklar gibi aynı..
Ben:Hadi ben diğerlerini kaldırıyorum.
Jung Min:Eylül Hyung Joon'u ben kaldırcam.
O güzel inci dişlerini gözterdi.Yataktan kalktı.Sonra Young Saeng'in odasına gittim.
Ben:Prensimmmmm....Young Saeng uyan .Kalk hadi.Yarın konser var hazırlıık yapmamız lazım canım hadi.
Yataktan fırladı.
Young Saeng:NEEEEEE!!!!!????? Nasıl unuturum.Hemen hazırlık yapmam lazım.Saçlar,cilt bakımı,giysiler offf çok iş varrr
Ben:Dur Young Saeng telaş yapma hallederiz koca bir gün.Giyin aşağı in hadi.
Koridora çıktım.Kyu Jong çoktan kalkmıştı.Sıra Hyun Joong'a gelmişti.Kapıya tıkladım.Ses gelmeyince içeri girdim.Oda aynı Jung Min gibi yatmış.Bir de ağızı açık canım benim bebek gibi uyuyordu.BU çocuğu görünce kriz geliyordu bana..Urak kıkırdamadan sonra.Hyun Joong'u dürttüm."Hyun Joong" Yatağın kenarına oturdum.Saçlarına baktım.Yüzüne baktım.Çok güzeldi.İçim bir hoş olmuştu.Uyandırmaya kıyamadım.Zaten benim uyandırmama gerek kalmamıştı.Hyun Joong gözlerinin birini açtı.
Ben:Uykucu kalk!!!!
Hyun Joong:Ne arıyorsun burada??
Ben:Dediler uykucu şirini uyandıramadık.Bir de sen dene dediler.
Hyun Joong ( gülerek):Hımmmm!! demek öyle.
Ben:Evet öyle dedim gülümsedim.
Kalktı.Sırtını geriye yasladı.
Ben:Uyandın işte benim burada işim bitti.Tekrar gülümsedim.
Elimden tuttu.
Hyun Joong:Eylül se.......
Hemen arkadan çığlık sesi geldi.
Ben:Bu Hyung Joon'un sesi.
Hyun Joong:Evet.
Hyung Joon'un odasına koştuk.Jung Min kesin o çocuğa birşeyler yaptı.Kyu Jong Young Saeng koşarak geldiler.
Young Saeng:Ne oldu?
Hyun Joong:Bilmiyoruz.
Kapıyı tam açıyordum ki....Jung Min kapıyı açtı.Aşağı doğru koştu.Koşma denemezdi.Adeta evde tazmanya canavarı vardı sanki.Ardından Hyung Joon kapıdan çıktı.Kolunu ovuşturdu.
Hyung Joon:Aishhhhh bu çocuğu......
Ben:Ne yaptı?
Hyung Joon:Uyuyordum ne güzel...Jung Min geldi ısırdı beni.
Ben ve Hyung Joon hariç herkez gülüyordu.
Ben:Hyung Joon bakıyım koluna canım.
Aman Allah'ım kocaman bir saat vardı sanki kolunda çocuğun.İndim aşağı
Ben:Jung Min ne yapmışsın öyle.Çocuğun kolunun etini koparcakmışsın neredeyse.Bu nasıl bir kaldırış biçimi.Çok kızgınım sana.Jung Min gidip Hyung Joon'dan özür diler misin?
Jung Min:Eylül sadece şaka yaptım bu kadar ciddiye alma
Çıktım yukarı.Hyung Joon bakıyım tekrar koluna.Gel aşağı benimle.Siz de hazırlanın çıkıcaz birazdan."Tamam Eylül "dediler.Odalarına çekildiler.Aşağı indik.Banyoya girdik.Aşağıda ayriyetten misafirler için banyo vardı.,Baby'nin kolunu su ile yıkarken.
Hyung Joon: Jung Min 'e bağırmadın değil mi ?
Ben:Bağırmadım ama ona çok kızdım.
Hyung Joon:Jung Min ile aranız bozulmadı değil mi?
Ben:Yok bozulmadı.Eğer bana darılmışsa gösteririm ona darılmayı.
Güldük.
Ben:Bizim sexy bayağı ısırmış.Buz koyalımda şişmesin.
Hyung Joon:Şişer mi?
Ben:Çok kötü ısırılmış şişer.Yarın konser var öyle durmaması için buz koyalım.Ne olur ne olmaz.
Hyung Joon:İyi tamam .Sen ne dersen o olsun.
Bizimkiler çoktan giyinmişti.Arabaya binmişti bile.Önde direksiyonda Jung Min vardı.Kapıyı kilitledim.Kyu Jong ile Young Saeng camdan sarkmışlar.
Young Saeng:Prensesim çok güzel olmuşsun.
Kyu Jong:La la la la la la!!!
Jung Min'in suratı asık
Jung Min:Çocuk musunuz siz? girin içeri.
Kyu Jong kapıyı açtı.
Ben:Yok yok ben öne bincem sexy karizmamın yanına......Birinin gönlünü almam lazım.
Jung Min göstermemeye çalışıyordu ama gülümsediğini görmüştüm.Öne bindim.Jung Min'in yanağından makas aldım.
Ben:Hadi gidelim.Jung Min bana bak bakıyım.Gül biraz o inci gibi dişlerini görmek istiyorum.
Omuzunu öne attı."Hııhhhhh" dedi. Gittim yanağından öptüm.
Ben:Özür dilerim sexy karizmam benim
Hava ata ata nazlana nazlana "Bir daha olmasın" dedi.
Ben:Tamam hadi gidelim.Sexy seni.
Gittik ellerimizde sandviçler yiyirek geziyorduk.Gezmediğimiz yer kalmadı.Bütün aldıklarımızı arabaya koyduk.Araba bayağı büyüktü.Özel bir minibüstü.Rengi ise siyah.İçi konforlu süper bir araba.Geze geze zaman nasıl geçti farketmedik bile.Akşam oldu.Ellerimizde çantalar eve doğru doğru yürüyorduk ki kafamı kaldırdım.
Ben:Park Yeon Ji .....
Kyu Jong:Sen o isimi nerden biliyorsun?
Ben:Kapının önüne bak.
Kyu Jong'un suratı düştü.Paketleri attı. Kızın üstüne yürüdü.
Young Saeng:Kyu Jong'u tutun.Kıza birşey yapıcak.
Hepsi paketleri attı.Kyu Jong'a koştular.Tuttular.Hyun Joong hariç.O yanımda kaldı.Neden gitmediğini anlayabiliyordum.Bana baktı.
Hyun Joong:Dur hepsi alamazsın..
elimizde çantalarla zorlukla eve girdik.Kapının yanında oda vardı.Depo gibi.Çantaları oraya koyduk.İçeri girdik.
Ben:Hyung Joon ne oldu?
HYung Joon:Yeon Ji konuşmak istedi.Kyu Jong ile birlikte havuzun başında konuşuyorlar.Havuza baktım.KIz ağlıyordu.Diz çökmüş konuşuyordu.Sonra Kyu Jong'da dizleri üzerine çöktü.Yeon Ji'nin gözyaşlarını sildi.Sarıldı.Sonra içeri bizimkilerin yanına gittim.Hepsi kutfaktaki masada oturuyorlardı.
Ben:Barıştılar galiba...
JUng Min:Neeeee Kyu Jong hayatta böyle birşey yapmaz.
Ben:Kız ağladı.Kyu Jong'da ona sarıldı.
Young Saeng:Gerçekten mi ?
Ben:Evet.
Hyun Joong:Sen onları mı izliyordun?
Ben:Yo. yo. yok izlemiyordum.
Hyun Joong:O zaman....
Hyung Joon:Hyun Joong kızın üstüne gitme.Görmüyor musun?Eylül hepimiz için savaşıyor.Hiçbirimizin üzülmesini istemiyor.İstiyor ki huzurumuz bozulmasın.
Hyun Joong:Eylül gel dışarı çıkalım.Konuşmam gerek yoksa birilerinin kalbini kırıcağım.
Ben:Tamam. Hayret bu sefer kolumdan tutmadı.Elimden tuttu.Dışarı çıktık.Arka bahçedeki salıncakların yanına gittik.Salıncağa oturdum.Hyun Joong'da önüme dizlerime çöktü.Ellerini dizlerime koydu.Önüme oturdu.Gökyüzüne baktım.
Hyun Joong:Sadece bana bakmanı istiyorum.
Ben:Hyun Joong ne oluyor?Neyin var senin?
Hyun Joong:Eylül beni çok iyi dinle.......Sadece dinle...Bu söyliyeceklerimi çok uzun süredir düşünüyorum.Eylül o kolye varya aslında sana almıştım.Ve Kyu Jong'a yakından ilgilenmeni istemiyorum.SEni çok kıskanıyorum.Kendimden bile.
İki elinide suratıma getirdi.
Hyun Joong:Seni seviyorum.
Ben:Hyun Joong.....
İşaret parmağını dudağıma getirdi.
Hyun Joong:Hişşşşşş.Beni dinle.Sen çok farklısın.İnsanları olduğu gibi kabul ediyorsun.Kim ne hata yaparsa yapsın.Görmüyorsun.Büyüledin beni.Seni her gördüğümde seni sevdiğimi söylemek istiyorum.Hep yanımda gözümün önünde olmanı istiyorum.Senden şimdi bir karşılık beklemiyorum.Amaaaaaa.......İlerde beni seviceğini umuyorum.
Hyun Joong Kyu Jong gibi açılmamıştı.Kyu Jong'un ki acı doluydu.Şimdi ise hiç acı yoktu.Sadece içimde ferahlık vardı.Kelebekler uçuyordu.Bir anda sebebini ben de anlamadığım halde suratım düştü.
Hyun Joong:Ne oldu?
Ben:İçeri girelim mi?
Hyun Joong:Tamam olur.
Kaltık.Hyun Joong elimi tuttu.Bana heyecan verici bu şey içeri girene kadar sürdü.Arkama baktım.Gülümsedim.Hyun Joong'da bana gülümsedi.Bu ufak el tutuşmasının gizli olması bile onu eğlendirmişti galiba..İçeri girdik.Bizimkiler şen şakrak gülüyorlardı.Taki içeri biz girene kadar.Gülümseyerek"Sonuç ne oldu" dedim.
Young Saeng:Sonuç tekrar bir araya geldiler.
Demek barışmışlardı.Kyu Jong'a samimi bir şekilde baktım.Çünkü böyle bir bakışı ben de bir daha göremiyecekti.Son kez gördüğünden haberi yoktu.
Ben:Yukarı çıkıyorum.Biraz dinlenicem.
Park Yeon Ji:İsabet olur.
Ne sanıyordu bı kız kendini evin hanımı falan mı?Şimdi benimle bu şekilde konuşuyorsa ilerde kavga çıkacağı kesin...Yukarı çıktım.İçim rahat ,,kafam rahat ohhhh beee!!Kyu Jong için bütün acılara göğüs germişken o beni sattığıyla kalsın.Artık Kyu Jong'a karşı olan sahte sevgim bile kalmamıştı.Telefonum çaldı.Arayan Kim Ki Bum'du.Telefonu açtım
Ki Bum:Alooo!!
Ben:Efendim.
Kİ Bum:Nasılsın.?
Ben:Eh işteee
Ki Bum:Bir sorun yok değil mi?
BeN:Yok bir şey yok..
Ki Bum:Hımmmmmm.Yemek davetimi kabul ediyor musun?
Ben:Tamam kabul ediyorum.Ne zaman.
Ki Bum:Yarın sa..........
BeN:Aaaaa Ki Bum sözünü kesiyorum ama yarın ve öbür gün olmaz.Yarın Japonya'ya gidiyoruz.Konser var da.
Ki Bum:Aaaaa!! öyle mi?O zaman geldikten sonra konuşuruzçHattaaa şimdi bile konuşabiliriz.
Ben:Nasıl yani??
Ki Bum:Balkona çık.Aşağı bak.
Balkona çıktım.Aşağı baktım.Havuzun başında elinde gül bana gülümsedi.El salladı.Telefonu kapattım."Bekle geliyorum" dedim.Biraz sesiz söyledim ama ağızımı okumuştu."Tamam" dedi.
Aşağı indim.
Ben:Hyung Joon kardeşin gelmiş.Havuzun başında...
Hyung Joon:A a ! bana niye söylemedi.
Ben:Benim de haberim yoktu.Şimdi konuştuk.Benimle konuşacağını söyledi.
Hyung Joon:Geleyim mi ister misin?
Ben:Farketmez.Gel istiyorsan.
Hyung Joon:Tamam geliyorum.
Havuza çıktık.
Ki Bum:Selam abi nasılsın?
Birbirlerine sarıldılar.
Hyung Joon:İyiyim abisi seni sormalı.
Ki Bum:İyi işte bir ziyaret ediyim dedim. Hyung Joon gülümsedi.
Hyung Joon:İyi yapmışsın.O elinde ki gülü bana mı aldın? Gülerek dedi.
Ki Bum:Yok abi sana almadım.Sana alsaydım kamyonla getirsem yine doymazsın sen.Bu gülü evde ki tek zarif güzel bayana getirdim.
Bana uzattı.
Ben:Çok teşekkür ederim.Ki Bum çok naziksin.
Ki Bum:Rica ederim.Sen iste ben herzaman getiririm.Böylelikle seni de görmüş olurum.
Ben:Yok artık.Bu arada aşk olsun buraya gelirken bahane mi arıyorsun?
Hyung Joon:Biz böyle kardeşimle sevdiklerimizin beğenecekleri şeyleri yapmayı severiz.Tabiiiii bu kişi bayan olunca.......
Ben:Anladım.
Jung Min geldi.
Jung Min:Baby gel hadi Park Yeon Ji gidiyor.
Ki Bum:Park Yeon Ji mi ?Yanlış duymadım değil mi?
Hyung Joon:Yanlış duymadın kardeşim. dedi gitti.
Ki BUm :O kız nasıl gelebildi buraya?
Ben:Hiç bilmiyorum.,
Ki Bum:Yani şimdi onlar ????
Ben:Evet tekrar bir araya geldiler.
Ki Bum çok sinirlendi.
Ki Bum:Hayret bir şey yaaa daha geçen sene o kızın arasından atıp tutuyordu.Bir sürü laf söylüyordu.Bir de seni....
Ben:Ki Bum hiç hatırlatma çok pişmanım o anda yaşananlar için.
Ki Bum:Sana birşey söliyim.O gece onun yerinde olsaydım sana böyle birşey asla yapmazdım.
Elini yüzüme getirdi.
Ben:Ki BUm lütfen yapma.Ayrıca ben o günü unutmaya karar verdim.Bir daha hiç açılmıyacak üzere kapatıyoruz o konuyu tamam mı? SEn de unutsan iyi olur..
Ki Bum:Tamam sen nasıl istersen öyle olsun.
Ben:Hadi gel içeri girelim Yeon Ji gitmiştir.
İçeri girdik.Gülü suya koydum.Ki Bum ile karşı karşıya ayrı koltuklara oturduk.Bizimkiler tartışarak geliyorlardı.
Jung Min:Kyu Jong nasıl böyle bir şey yaparsın.
Ayağa kalktım.Hepsi ona bağırırken Ki Bum ile Hyun Joong susuyorlardı.
Ben:Beyler yeter.Kyu Jong çocuk değil.Kendi kararlarını kendi verebilir.Bu onun özeli.
BU sözlerimi Kyu Jong'a bakarak söyledim.Eminim hiç takmıyordu beni.....
Ben:Ben bavulumu yerleştirmeye gidiyorum.

Bavulumu yerleştirirken Kyu JOng'u düşünüyordum.Neden düşünüyorsam bu sorunun cevabını bir türlü bulamıyordum.Bavulumu sonunda yerleştirdim.Aşağı indim.Ki Bum yoktu.
Ben:Ki Bum gitt mi ?
Hyung Joon:Evet Eylülcüm çoktan gitti.
Saate baktım.Gecenin 2'si
Ben:Beyler ne zaman bavullarınızı yerleştirmeyi düşünüyorsunuz?zaman bayağı geç olmuş.
Kyu Jong:Biz bavulu geç toplıcaz.Uçaktada uyucağız.
O hep duyabileceğim ses artık bana hiç huzur vermiyordu.Beni kandırmıştı.Hatta aldatmıştı.Onu hiçbir zaman affetmiyeceğim

HİÇBİR ZAMAN!!!!!!!

..........10. BÖLÜM SONU..................

Yazan:Şeyda İNCİ
denizgözlü
ADMİN
ADMİN
denizgözlü

Başak Mesaj Sayısı : 2909
Lakap : zek

MesajKonu: Geri: SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler   SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 11:27 pm

Paylaşım için teşekkürler.
korekolik
Üyeler
Üyeler
korekolik

Lakap : Korekolik

MesajKonu: Geri: SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler   SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 2:34 pm

ya müthiş olmuş lütfen devam et meraktan çatlıorum.. tebrikler .Çukadriyo!!!
e$$ra
Üyeler
Üyeler
e$$ra

Koç Mesaj Sayısı : 210
Lakap : esosum-esoş

MesajKonu: Geri: SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler   SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 04, 2010 1:47 pm

aaa bu facebooktaki şeydaaaa sen önce facebookta mı paylştınn orda son bölüme 3 ay önce gelinde burda hala bitmemişş
seymosi
Üyeler
Üyeler
seymosi

Ikizler Mesaj Sayısı : 807
Lakap : moşi

MesajKonu: Geri: SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler   SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 04, 2010 8:45 pm

çok güzel gidiyor, devamını merakla bekliyorum gülücük
gülşah
Üyeler
Üyeler
gülşah

Lakap : TATLI CADI

MesajKonu: Geri: SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler   SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 12:04 pm

Harika bi hikaye yazmışsın. gerçekten çook beğendim sabırsızlıkla okuyorum. tebrikler
eylül.
Üyeler
Üyeler
eylül.

Başak Mesaj Sayısı : 1
Lakap : .........p

MesajKonu: Geri: SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler   SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 08, 2011 9:58 pm

devamı ne zmn yayınlanıcak acaba??

SS501 İçin Yazdığımız Hikayeler
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» SS501 İçin Yazdığımız Akrostiş Çalışmalarımız
» SS501-İçin Yaptıklarımız
» SS501 İçin Sayabildiğimiz Kadar Sayalım
» Index(SS501 Klipleri / SS501 Music Videos)
» SS501 Şarkı Sözleri/SS501-Lyrics İndex